Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Ιστοσελίδες στο Internet

Ιστοσελίδες στο Internet Χρήσιμα links για το χόμπυ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-06-10, 00:15
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christsos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητοί φίλοι αυτές οι θεωρίες είναι όλες καλές(αν και λίγο κουραστικές) αλλά για μένα μετράει μόνον η πράξη και αυτό που βλέπω στο ενυδρείο μου.
φιλε χρηστο ενα ψαρι οσο και να προκοβει σε διαφορετικες παραμετρους...παντα θα ειναι πιο ευχαριστημενο αν του δωσεις το νερο του τοπου καταγωγης του.
δεν αμφισβητω οτι μπορει να πανε καλα και σε αλλο νερο...αλλα δε νομιζω πως χωραει αμφισβητηση οτι σε αλλο ενυδρειο με σκληρο νερο θα ειναι ακομη καλυτερα.
οπως κουραστικο φιλε χρηστο ειναι και να ξαναλεμε..."αν θελει καποιος ας το κανει !!!"... αλλα να μην επιμενει οτι ειναι και πιο σωστο απο αυτο που προτεινεται (να προσομοιαζουμε το νερο απο οπου προερχονται)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-06-10, 08:27
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

[/QUOTE]οπως κουραστικο φιλε χρηστο ειναι και να ξαναλεμε..."αν θελει καποιος ας το κανει !!!"... αλλα να μην επιμενει οτι ειναι και πιο σωστο απο αυτο που προτεινεται (να προσομοιαζουμε το νερο απο οπου προερχονται)[/QUOTE]

Σωστό αυτό.Εγώ όμως δεν επιμένω ότι η σύνθεση του ενυδρείου(δίσκοι με γκάμπυ) μου είναι η σωστή και θα πρέπει να την εφαρμόσουν όλοι.Απλά επιμένω ότι διατηρώ δύο διαφορετικά σε παραμέτρους νερου(στην φύση πάντα) είδη σε άψογη κατάσταση.Και φυσικά αυτό στο οποίο επιμένω πιο πολύ είναι ότι όλα τα ψάρια τού ενυδρείου μου αλλά και χιλιάδων άλλων φίλων είναι ενυδρειόψαρα και δεν έχουν καμία σχέση με την άγρια φύση..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Προετοιμασία & συντήρηση φυτεμένου ενυδρείου - Πρόγραμμα λίπανσης EI - Dry start Γιώργος Κ Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 81 25-11-15 14:56
Ανακοίνωση Σεμιναρίου R.Shimek-προγραμμα NPS Παραλία - Beach Bar 9 28-10-07 08:23
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙ SHOW 2007 eon123 Ψάρια για δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 0 12-06-07 13:22

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,04241 seconds with 13 queries