Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 13-01-10, 14:47
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ηλίας Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν ο αφρος ειναι μαλακος ακομα...
..μπορεις να τον κανεις οπως θες... δηλαδη να τον σπατουλαρεις η να τον κοψεις.....
Γιατι δεν βαζεις μια φοτο, κισσο ακουω, κισσο δεν βλεπω...
Σιγουρα πριν αρχισω το ολο συστημα θα κανω πριν δοκιμες για να το συνιθησω...
Ασε.. ξερω πως λερωνει... μικρος επαιζα με ενα τετοιο αφρο

Μπορεις να μου εξειγησεις λιγο αυτο...
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=28829

αυτο ειναι το ενυδρειο ηταν παλια του γιωργου και πηγε σε μεγαλυτερο και τον ευχαριστω πολυ

ο κισσος εχει πλεξει πλεον γυρω γυρω αλλα και πανω στο ξυλο και το χει ντυσει ολο το σκηνικο μεσα!το κοκκινο φυτο ειναι επισης πολυ ομορφο και παει καλα δεν ξερω το ονομα του ψαξε να το βρεις αξιζει

τωρα στη δεξια παντα βλεπεις το βουναλακι ας το πουμε απο πισω εχει τρυπα και την εξοδο του εξωτερικου φιλτρου ετσι δημιουργειται το καταρακτακι το οποιο ομως ειναι γενικα πολυ αποτομο και λερωνει-κανει θορυβο γιαυτο σου πα να το κανεις καπως ομαλο

sorry αλλα εχω μια παναρχαια ψηφιακη και για 3 καλες φοτο θελω καμια ωρα γιατι θαμπωνει πολυ το φως του ενυδρειου και βαριεμαι να βγαζω αλλα νομιζω πειρες μια ιδεα για την κατασκευη πλεον εχουνε περασει πολλες ριζες το φελιζολ και εχει καφετισει και πρασινισει ποιο πολυ και φαινεται ακομα ποιο φυσικο-το ξυλο στη μεσα ειναι χτισμενο μεσα στην κατασκευη!
-------------------------
http://www.wildsky.net/vivarium/evivariu.htm

να και ενα καλο site που χε στο λινκ αν δεν το προσεξεις
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη steady : 13-01-10 στις 14:47 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01566 seconds with 11 queries