Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 29-05-10, 10:50
Nebulus Ο χρήστης Nebulus δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-12-2009
Περιοχή: Ελλαδαρα
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

ειμαι νεο μελος και με ελαχιστη συμμετοχη -περισσοτεροδιαβαζω παρα γραφω και καλό θα ηταν να το κανετε και εσεις απ οτι φαινεται.
αλλα να πω την γνωμη μου αν σας νοιαζει βεβαιως και δεν με παρουν και εμενα οι πετρες
Ο drbig πολυ σωστα εθεσε τον προβληματισμο του και με βρισκει συμφωνω σε αρκετα σημεια, αλλα δυστυχως μπουκαρε ο καθε πικραμενος και γραφει τον πονο του και χασατε την μπαλα ολοι σας κυριοι καθως ξεφυγατε απο τα πολυ σημαντικα του drbig περι δογματισμου για να γκρινιαξετε για σβησμενα μηνυματα,τιμες σε αγελιες αν μου ειπαν οχι οχι -καλά αυτό ήταν το καλυτερο- κλπ ασχετα και παδαιριωδη.
μου φαινετε στο gab το έχετε χομπυ τον εκτροχειασμοτο ειδα και σε αλλα μηνυματα το ιδιο στορυ παει καποιος να πει κατι σημαντικο και πλακωνει καθε καρυδιας καρυδι και καταληγετε να μιλατε για τον βαζελο και τον γαυρο
Τραγικη απωλεια ουσιας, ασχοληθειτε με το χομπυ του ενυδρειου καλυτερα και κοψτε την φαγωμαρα
ο λογος ειναι αυτα που λεει το παιδι παρακατω
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SOCRATIS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου σβήνετε τα ποστ,με πιάνετε από τα μούτρα, μου μιλάτε απότομα, θες να δείχνεις ότι είσαι φιλόζωος, ξερόλας ,το παίζεις ημίθεος και σνομπ..........κλπ.

Αυτά πάνω κάτω καταγγέλθηκαν ή κατατέθηκαν εν πάση περιπτώσει.
Πολλές η αφορμές μια η αιτία .Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας .Ένα το θέμα. Το ΕΓΩ ΜΑΣ.
Ανάλογα το "μέγεθος" ορθώνουμε και το "μπόι μας" .Και αν αυτό προκαλεί(σύνηθες φαινόμενο) παρουσιάζεται με εχθρικές διαθέσεις ο άλλος με "θιγμένο εγώ" του ίδιου μεγέθους ή και μεγαλύτερου ακόμη .Βέβαια υπάρχουν και αυτοί που προκαλούνται από μόνοι τους από το πουθενά .Οι λεγόμενες παρεξηγήσεις. Το αποτέλεσμα το ίδιο. Αρχίζουν οι έντονες(συνήθως) ανταπαντήσεις μέχρι να επέλθει η σύγκρουση εκτός αν υποχωρήσει η μια πλευρά (σπάνια περίπτωση).
Κοινές διατυπώσεις ..θα μου πείτε .Και δεν έχετε άδικο, αλλά έλα ,που έτσι γίνεται .Στις ανθρώπινες σχέσεις η διαπλοκή του κάθε εγώ, περιπλέκει συνήθως τα πράγματα .Απλώς το καλύπτουμε με άλλα και δεν φαίνεται πάντα.
Αν βαζαμε όλοι μας, λίγο νερό στο κρασι μας,λίγο..... θα είχαμε ποιο ανθρώπινες ,ουσιαστικες σχέσεις.
αφου σας κατσαδιασα και εγω LOL παμε στην ουσια τωρα ??
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01687 seconds with 11 queries