Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 05-01-13, 19:47
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Anna10 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψυχούλα μου. Μπράβο σου, είναι από τα τυχερά το μικρούλι.
Την άμμο θα σου πρότεινα να την έχεις στο μπαλκόνι και όχι μέσα στο σπίτι, όταν μεγαλώσει βέβαια λίγο, ώστε να μάθει να ζητάει να βγει έξω και να μην αναζητάει μέρος μέσα στο σπίτι για την ανάγκη του.
Για διατροφή μιάς και μιλάτε για ωμή τροφή, αν το κοτόπουλο ή το κρέας βραστεί με ρύζι, δεν κάνει;
ειδηκα το κοτοπουλο και το κουνελι δεν κανει γιατι τα κοκκαλα τους εαν βραστουν μετα οταν σπανε γινονται σαν βελονες με οτι αυτο συνεπαγετε δηλαδη πνιγμους σκισμενο στομαχι εντερο κτλ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Για την τροφη θα σου απαντησουν οι εμπειροι εγκο ντεν κσερει. σε ευχαριστω πολυ και εγω τρελαθηκα. Λοιπον πηγα και πηρα αυτες τις πανες τελικα, οχι αμμο. Pet interest puppy training pads premium line. εχει 7 μεσα (60χ60) ειναι αυτοκολλητες, και εχουν αποτι λενε μια ουσια, μια μυρωδια, που τα ελκυει, και βοηθαει στο να μαθουν. 5 ευρω εκαναν.

Πηρα και την banminth την αλοιφη. 7,8 εκανε... :P Οι οδηγιες λενε 2cm ανα κιλο σωματικου βαρους, και ανα 10 μερες. Επιπροσθετως ο πετσοπας μου προτεινε αν αφου την δωσω τις επομενες μερες, δω σκουλικια στα κοπρανα, να ξαναδωσω μεσα σε 7 μερες (οχι 10) για να φυγουν και τα αυγα που θα ειναι μεσα ακομα. Και μετα να συνεχισω ανα 10ημερο. Αυτα.
βρε μην πετας τα λεφτα σου παρε απλες πανες υποστρωμα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01799 seconds with 11 queries