Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #682  
Παλιά 23-06-13, 23:52
Το avatar του χρήστη nicpapa
nicpapa Ο χρήστης nicpapa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Περιοχή: Ρόδος
Μηνύματα: 2.212
Προεπιλογή

[QUOTE=thanasis76;773957]σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
στην μερια του τζαμιου τελικα με βολεψε και χωρεσε ακριβος τα φιλτρα οποτε, ειμαι οκ εκει.
για εξαερισμο, αν χρειαστει εχς στο παταρι ενα ανεμιστηρα, οποτε και θα προσαρμοστει. το ενυδρειο θα ειναι κλειστο απο πανω οποτε μπορει να μην εχω θεμα με την υγρασια. θα δειξει. οσο για τα πλακακια, γιατι να εχω θεμα?? οι πισινες γιατι δεν εχουν??? ενα ακομη εξτρα ειναι οτι ολοι οι αρμοι θα γεμισουν με σιλικονη. οτι κανουν δηλαδη σε μεγαλες επιφανειες απο μπετον για να κανουν συστολη διαστολη και να μην κανουν ρογμες.
-------------------------

Δεν λέω οτι δεν θα σου κρατησει η κατασκευη αλλα οπως και να εχει ειναι πολλά τα λιτρα μεγάλες πιέσεις...
Η πισινα και να χάσει βρισκεται σε εξωτερικό χώρο, με κατασκευη απο μπετόν μονο συνηθως...
Απο την αλλη μερια εσένα βρισκεται σε εσωτερικό χωρο περιτρυγιρισμένο απο τουβλα και σουβά.
Προσεξε την σιλικονη να την τοποθετησεις σωστά , καθως και την επιλογη της σιλικόνης για να σου κρατήσει...
Στις πισινες πλεον τις περισότερες προτιμάτε liner...
Αν το σκεπάσεις δεν θα εχεις μεγάλο προβλημα με την υγρασια λογικά..
Μην παρεις τιποτα στραβά , απλά ειναι πραγματα οπου θα σκεφτομουν εγω σε τοσο μεγάλη κατασκευη...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries