Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 31-03-03, 21:41
pavloukos Ο χρήστης pavloukos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 27-12-2002
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ
Μηνύματα: 354
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην pavloukos
Προεπιλογή Αυτόματες Ταΐστρες - Τιμές & Pros/Cons

Καλησπέρα,

σήμερα πήγα για τροφές και για νιοστή φορά μου πιάσαν τον *** (excuse my French).
Tetra Delica Food Mixture 8 ευρώπουλα και Tetra Weekend (20 ταμπλέτες) 6 ευρώπουλα ... και μετά καπάκι στο aquaristic.de και έχουν τo 1 λίτρο Tetra Min Pro για 6.98 ευρώ!!! απίστευτο - τα νεύρα μου ... από σήμερα σταματώ τις αγορές στην τοπική αγορά.

Στο θέμα μας. Επειδή λείπω αρκετά σαββατοκύριακα και δεν μου αρέσει να αφήνω τα παιδιά και τα εγγόνια μου νηστικά, θα ήθελα μια αυτόματη ταϊστρα όπως αυτή της eheim με το ρολογάκι
Εδώ στο Ηράκλειο η καλύτερη τιμή μου βρήκα ήταν 69 ευρώ με ΦΠΑ. Δεν την αγόρασα φυσικά ... πήρα για την ώρα αυτά τα Tetra Weekend να τα δοκιμάσω αν και έχω τις αμφιβολίες μου.
Προσπαθώ να βρώ τιμή της συγκεκριμένης ταϊστρας στα γνωστά site αλλά με καμμία δύναμη ...
μπορεί κάποιος κολλητός να με βοηθήσει σας παρακαλώ; Την έχω ανάγκη. Την έχει κανείς δοκιμάσει; Είναι καλή; Η κατασκευή δεν μου φάνηκε και πολύ σόι πάντως ...
Υπάρχουν άλλες στην αγορά; Σε τι κατηγορία προϊόντων την έχουν στο (αν την έχουν) τα aquaristikshop.com και aquaristic.de;

Merci
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03433 seconds with 12 queries