Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Θαλασσινό νερό > Παραλία - Beach Bar

Παραλία - Beach Bar Συζητήσεις, Aνακοινώσεις, Oικολογία - Περιβάλλον, Ταξίδια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-03-12, 18:07
Το avatar του χρήστη sakis_patra
sakis_patra Ο χρήστης sakis_patra δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-02-2012
Περιοχή: patra
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Βρηκα τυχαια αυτο το μυνημα κ σαν πατρινος ειπα να πω κ εγω την γνωμη μου.Με το ενυδρειο ασχοληθηκα πρωτη φορα το 2007 με το πρωτο μου εξηνταρι.Κ ετσι εχω γυρισει σχεδον ολα τα καταστηματα της πατρας.Θα τα παρω απο την αρχη εκφραζοντας την προσωπικημου αποψη.Ο τυπος που εχει καταστημα στην πατρεως ειναι αντιπαθητικος κ αντιεπαγγελματιας με τον τροπο που συμπεριφερεται στους πελατες.Σου δινει παντα την εντυπωση οτι βαριεται κ θα σου πουλησει οτι ζητησεις χωρις να ρωτησει τι ενυδρειο εχεις ,ψαρια κτλ.
Πετσοπ με γνωσεις εχει ο αγγελος στην αρατου ο οποιος ασχοληται χρονια με τα ενυδρεια αλλα οι τιμες του ειναι τσιμπιμενες.
Στο καταστημα στην αγυια πηγα πριν κανα 2 βδομαδες και ενω εντυπωσιαστικα με τον χωρο στο υπογειο για τα ενυδρεια με φρικαραν οι τιμες.Δεν λεω παραπανω οσοι περασετε θα τις δειτε.
Ο βασιλης στην κορινθου δεν ξερω τι τιμες εχει κ αν εχει ποικιλια αλλα τον ξερω προσωπικα και το παιδι ειναι πρωτα χομπυστας και μετα επαγγελματιας αλλα η ειδικοτητα του ειναι στα ερπετα.
Το πετ σοπ στα ψηλαλωνια (απεναντι απο την πιατσα των ταξι) που το δουλευει μια κοπελα εχει μικρη ποικηλια σε ενυδρειακα αλλα καλες τιμες αν κ η κοπελα που το εχει δεν γνωριζει κ τοσα πολλα.
Επισης το καταστημα στην ακρωτηριου ειναι πολυ ακριβο κ οι ιδιοκτητες σε εξυπηρετουν οποτε θελουν κ δεν δισταζουν να πουλησουν οτι ναναι αν σε βρουν απειρο.
Κ τελος ΜΑΚΡΙΑ απο το πετ σοπ στην γουναρη.Ο τυπος ειναι αγενεστατος και αντιεπαγγελματιας.
Συνοψιζοντας η αγορα απο το νετ ειναι ισως μονοδρομος για οσουν μπορουν να το κανουν.Για εμενα η καλυτερη λυση ειναι η ανακυκλωση και οι αγγελιες μεταξυ των μελων των φορουμ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Συναντηση στην Πατρα.... Takis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 22 26-03-07 22:17

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03137 seconds with 14 queries