Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Γλυκό νερό - Γενικά

Γλυκό νερό - Γενικά Οτι δεν εμπίπτει στις εξειδικευμένες κατηγορίες.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 06-06-06, 11:19
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis
Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο?
Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη?
Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom?
Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια?
Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι?
Δυο στο σαλονι οχι για διακοσμητικα αλλα ειναι το μεγαλυτερο δωματιο.
Βεβαια προσπαθω να δειχνουν και ωραια αλλα πανω απο ολα σωστα και μετα ωραια για τους γυρω...
Θα μου αρεσε να εχω περιεργα και σπανια ψαρια αλλα τα οικονομικα δεν το επιτρεπουν. Αναγκαστικα και εδωσα τους δισκουσ γιατι δεν υπηρχε ο απαραιτητος χρονος κατα την γνωμη μου για να τους φροντιζω σωστα(οπως θεωρω εγω το σωστα).
Μου αρκουν ομως και τα ψαρακια που εχω αλλα πανω απο ολα εκεινο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι την ωρα που τα ταϊζω, κλαδευω τα φυτα μου, αλλαζω το νερο (ισως γιατι δεν υπαρχει αρκετος χρονος και αυτες ειναι απο τις λιγες στιγμες ηρεμιας)....
fishroom θα ηθελα να εχω αλλα αν ηταν το γραφειο μου γιατι μου αρεσει να τα βλεπω, αλλιως δεν με συγκυνει το να τα βλεπω μια φορα την ημερα για λιγο...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-06-06, 12:26
Το avatar του χρήστη stigma98
stigma98 Ο χρήστης stigma98 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-01-2006
Περιοχή: FILIPPIADA PREBEZAS
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

ΛΟΓΙΚΑ γεια να ασχοληθεις με το hobby των ενυδρειων πρεπει να εισαι φυσιολατρης,ετσι ξεκινησα και εγω την ασχολεια πριν 5 μηνες.Εχω ξεκινησει με ζωοτοκα και οτι κανεις αναπαραγωγη και ξερεις οτι τα εχεις βγαλει εσυ σε τρελενει και μονο η ιδεα.Το οτι τα περιπειησαι ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΟΝΤΑΙ απο εσενα σε κανει να αισθανεσαι καπως,το αν αισθανεσαι θεος που λενε καποιοι δεν το ξερω εγω νιωθω παντως οτι επελεξα να τα εχω και ειμαι υποχρεωμενος απεναντι τους οχι απλα να τα περιποιουμε αλλα να το κανω με κεφι και σωστα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 11-06-06, 15:09
Το avatar του χρήστη shilvershark
shilvershark Ο χρήστης shilvershark δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 28-05-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 9
Προεπιλογή

πλακα πλακα, εχω ενα θειο ο οποιος ειναι μιλαμε ο ΓΙΟΣ της προκαταληψης!

Οταν ειδε πρωτη φορα το ενυδρειο μου φωναζε στον πατερα μου να το πεταξω!

Το καλυτερο ειναι οταν (επιτειδες αν και αληθεια) του ειπα οτι οταν ειχα τρακαρει με τη μχηανη ειχα στη τσαντα μου κατι καινουρια ψαρακια και εκει μιλαγε για τη δικαιωση των ανησυχιων του!


Καμμια σχεση παιδες, μην τρελαθουμε κιολας!
__________________
kawasaki street warriors
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-12-08, 23:59
Το avatar του χρήστη supermanx
supermanx Ο χρήστης supermanx δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-11-2008
Περιοχή: Καματερό
Μηνύματα: 272
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην supermanx Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην supermanx
Προεπιλογή

Η δική μου άποψη στο θέμα είναι ότι από τότε που πήγα για ψαροντούφεκο με 2 κολλητούς μου(ασχέτως ότι δν μπορούσα να χτυπήσω τπτ) και μπήκα και είδα τη όμορφος και τι ήρεμος χωρίς φασαρίες είναι ο βυθός της θάλασσας ήταν και στιγμή που ερωτεύτηκα τα ψάρια και αποφάσισα να έχω ένα ενυδρείο που θ μου προσφέρει την ίδια ηρεμία...από την άλλη βάζεις τον εαυτό σου σε μια διαδικασία (χωρίς να πιέζεις τον εαυτό σου) να φροντίσεις και να κρατήσεις στη ζωή κάποια ζώα που χρειάζονται ιδιαίτερη φροντίδα και αυτό σε κάνει ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΦΑΝΩ που τα καταφέρνεις και νιώθεις οτι μπορείς να προσφέρεις....
Τα ψαράκια είναι οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτά!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 19-12-08, 11:46
Το avatar του χρήστη Iann_is
Iann_is Ο χρήστης Iann_is δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Περιοχή: Ν.Κόσμος
Μηνύματα: 453
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Iann_is
Προεπιλογή

χόμπι το [x&#243;bi] O (άκλ.) : ερασιτεχνική απασχόληση για να περνούμε τις ελεύθερες ώρες μας: H κηπουρική / το ψάρεμα / τα μαστορέματα / τα γραμματόσημα είναι το ~ του. Έχω πολλά ~. [λόγ. < αγγλ. hobby]

βέβαια κάποιες φορές ξεπερνάει τις ελεύθερες ώρες και τρέχεις σπίτι λίγο νωρίτερα να κρατάς το χέρι της ετοιμόγεννης.

Επίσης είναι ωραίο να έχεις σπίτι πάντα φρέσκο ψάρι...
__________________

www.ertunited.gr
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-07-10, 01:22
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο? οχι...εχω 3 στο σαλονι.
Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη?βλεπετε προηγουμενη απαντηση
Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom?σε fishroom αλλα και διασκορπισμενα στο σπιτι...
Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια? οχι...
Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι?
ψαχνω να μαθαινω κατι καινουριο...κατεμε...το ημισυ τουλαχιστον της γοητειας των ενυδρειων ειναι η γνωση που σου προσφερουν.

υ.γ. Τολη ειπαμε να μην κανουμε συνεχως up...αλλα οχι και ενα στα 6 χρονια....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-07-10, 09:04
Το avatar του χρήστη 6981giwrgos
6981giwrgos Ο χρήστης 6981giwrgos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μηνύματα: 487
Post

καλημερα μια και ειμαι και εγω νεος σε αυτο το χομπι θελ ωνα πω γιατι ασχολουμαι με αυτο. η προτη μου επαφη στο χομπι ηταν με 2 χρισοψαρα τα αποια τα ειχε κερδισει ο πατερας σε ενα λουνα παρκ αυτα ηταν σε μια γυαλα και μετα απο λιφουσ μηνεσ πεθαναν.περασαν και αλλα ψαρια απο τα χερια μου επιδι μου τα κανανε δωρο αλλδεν ζουσαν για πολυ επιδι δεν ηταν για την γυαλα.αλλα επιδη νομιζω οτι ξεφιγα λιγο.. επανερχομαι.το ενυδρειο που εχω τωρα το εχω για τι μου αρεσει η φυση και ποιο ιδικα τα ιδοι που ζουν στο νερο. προσπαθω να προσφερω στα ψαρια που εχω οσο το δινατων ποιο καταλιλες συνθικεσ ζωης. δεν ειδα ποτε το ενυδρειο μου σαν διακοσμιτικο και ουτε προκιτε.αν μπορουσα θα γεμιζα ολο το σπιτι αλλα δεν με αφινουν οι γωνεις μου.θα ειθελα να ασχολιθω με ποιο σπανεια ιδοι αλλα δεν ειμαι ετοιμος ακομα. ελπιζω καποια στηγμη παντος να τα καταφερω.

αυτο απο εναν νεο ακοθαριστα...ευχαριστω για τον χρονο σας.

υ.γ αν δεν ειχατε φτιαξει αυτον τον ιστοτοπο δεν ξερω αν θα ηχα ασχολιθει ξανα με το χομπι συνεχιστε τι καλη δουλεια που κανετε....
__________________
φιλικα Γιωργος...



ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΝ ΑΡΕΣΕΙ..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-07-10, 09:50
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο?Δυστυχώς μόνο ένα αλλά δεν το έχω για διακόσμηση.

Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη? Ναι ένα μικρό ακόμα όχι για αναπαραγωγή αλλά για ευχαρίστηση!

Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom? Όνειρα ... πουλιά μου ταξιδιάρικα!

Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια? Όχι βέβαια!!! Ένα ποτέ δεν είναι αρκετό!!!

Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι? Ψάχνω για ψάρια Μαδαγασκάρης γιατί λατρεύω αυτόν τον τόπο! Θάλω να έχω ένα "κομμάτι" του κοντά μου! Δυστυχώς δεν έχω χώρο να στήσω μεγάλο ενυδρείο! Θα μπορούσα να ασχολιθώ με άλλα φυτά ή αντικείμενα από την Μαδαγασκάρη, αλλά λατρεύω το νερό! Γι' αυτό επειδή δεν έχω χώρο μέσα στο σπίτι τό 'ριξα στις γλαστρολίμνες!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-07-10, 14:50
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.442
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Smile

Ενα κομματι της φυσης ειναι στο σπιτι σου! Η και πολλα

Προσωπικα με ηρεμει ..... οσο τιποτα αλλο! Τιποτα δε συγκρινεται με ενα καφεδακι και να χαζευεις ωρες ατελειωτες τον μαγικο αυτο κοσμο! Η καθημερινοτητα μοιαζει φτηνη μπροστα στη πλουσια φυση που ειδικα οσοι ειμαστε στις πολεις εχουμε απομακρυνθει τοσο πολυ!

Οταν ηταν στο χωλακι το ενυδρειο επαιρνα το λαπτοπ εβαζα μουσικη ... και καθομουν μπροστα στο ενυδρειο .. ολοι αναρωτιοντουσαν το γιατι! Ακομα αναρωτιουνται!

Εγωιστικοι λογοι ... αλλα με εχουν γλυτωσει απο τον ψυχιατρο! Ακομα και η ρουτινα συντηρησης δεν ειναι κουραστικη οσο δυσκολη μερα και να ηταν! Ειναι ευχαριστηση που μπορω και βοηθαω το μικρο αυτο συστημα να μεινει σταθερο και να λειτουργει σωστα!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 14-07-10, 15:03
Το avatar του χρήστη prospathw
prospathw Ο χρήστης prospathw δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-11-2009
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 1.075
Προεπιλογή

εχω μονο ενα στο σαλονι παρολο που θα ηθελα περισσοτερα και στο δωματιο μου αλλα δεν μπορω γιατι ειμαι 14 και δεν μπορω να κανω οτι θελω στο σπιτι.ελπιζω συντομα να αποκτησω το επομενο μια και δε χωρταινω να το χαζευω και να φροντιζω!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-09-10, 00:54
Το avatar του χρήστη LeeHook
LeeHook Ο χρήστης LeeHook δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-09-2006
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 336
Προεπιλογή

Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο? Ένα ίσον κανένα, γι αυτό έχω δύο.

Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη? Ψήνεται.. υπάρχει σχέδιο για 3ο ενυδρείο άμεσα, οπότε το ένα από τα ήδη υπάρχοντα θα γίνει ...μαιευτήριο!!

Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom? Όσες φορές είδα αυτό το όνειρο, στην τελευταία πράξη του η γυναίκα μου έπαιρνε τον γιό μου και φεύγανε από το σπίτι!

Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια? ΟΧΙΙΙΙ! Τα ψάρια δεν είναι μπιμπελό.

Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι? ΝΑΙ (αλλά δεν βρίσκω). Μου αρέσει να μπαίνω σε δύσκολα project. Σαν αυτό που έχω τώρα στο μυαλό μου: Ένα βιοτοπικό απομίμηση peat swamp με chocolate gourami.

Γιατί μου αρέσουν τα ενυδρεία? Χμμ.. Μία λογική εξήγηση είναι οτι είμαι φυσιολάτρης.
Μία άλλη είναι γιατί μου αρέσει να παρατηρώ διάφορους μικρόκοσμους
έως και το σύμπαν
...και μία τρίτη είναι γιατί έχω στον 1ο οίκο τον Ποσειδώνα, αυτό που λέμε "Ποσειδώνιος" τύπος, άρα το νερό είναι το πλέον βασικό στοιχείο.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-09-10, 04:09
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Γιατί έχετε ενυδρείο(α); Γιατι μεσα σε ελαχιστο χρονο μεταφερομαι στον Αμαζωνιο. Χρονος oσος χρειαζεται μεχρι να γυρισω το βλεμμα μου στο ενυδρειο.
Και δεν μεταφερομαι μονο οπτικα. Τον, μυριζω, τον ακουμπαω, τον ακουω, τον γευομαι.
Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο? Ειχα. Καταργηθηκε. Τωρα πια δεν τα εχω για διακοσμηση.
Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη? Δεν φτανουν.
Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom? Ολα στο προσωπικο μου δωματιο εκτος ενος κρυου νερου σε φιλικο χωρο.
Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια? Αλλη ερωτηση.
Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι? Για ολα. Γιατι ολα με ενδιαφερουν, ασχετα αν δεν θα μπορεσω να τα εχω ολα. Οσα περισσοτερα γνωρισω και διατηρησω τοσο καλυτερα.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-09-10, 06:57
Το avatar του χρήστη Τηλέμαχος
Τηλέμαχος Ο χρήστης Τηλέμαχος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 1.266
Προεπιλογή

Εχετε ενα, στο σαλονι διακοσμητικο? ναι!!! με χρυσόψαρα

Ενα και αντε ακομα ενα μικρο για καμμια αναπαραγωγη? ναί! στην κουζίνα!
Πολλά διασκορπισμενα στο σπιτι η σε fishroom? σαλόνι και κουζίνα
Σας αρκει ενα διακοσμητικο με μερικα ομορφα κοινα ψαρια? υγιή και χαρούμενα νά ναι... αλλά θέλω όμορφο aquascaping. καταβάλλω προσπάθειες να τα διακοσμήσω
Η ψαχνετε για σπανια ή περιεργα ειδη, και γιατι? αν πρόκειται για χρυσόψαρα, γιατί όχι;
Έχω ενυδρεία για 3 λόγους.
1ος και κυριότερος: Για να παρέχω φροντίδα στα πανέμορφα χρυσόψαρα
2ος: Για να με ηρεμεί
3ος: Να διακοσμεί το σαλόνι
__________________
The tigers of wrath are wiser than the horses of instruction. Expect poison from the standing water.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 03-09-10, 10:51
Το avatar του χρήστη fotis_k
fotis_k Ο χρήστης fotis_k δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2008
Περιοχή: athina
Μηνύματα: 504
Προεπιλογή

Ασχολουμαι και με πουλια και ποτε δεν εχω αναρωτηθει τον λογο.Γενικα μου αρεσει η φυση.Στα πουλια για παραδειγμα μ αρεσει το πεταγμα τους κι αυτη η ελευθερια που βγαζουν.Στα ψαρια μου αρεσουν οι κινησεις τους και καθομαι και τα παρατηρω με τις ωρες.Ειχα σταματησει για σχεδον 2 χρονια με τα ψαρια και τωρα ο Raven μαλλον με κολλησε και μενα γαριδοιωση και στηνω ενα γαριδαδικο.Ισως ειναι κι αυτο που λεει ο supermanx.Οτι φροντιζεις καποιους οργανισμους που εξαρτωνται απο σενα κι οταν βλεπεις οτι τα καταφερνεις σε κανει περηφανο.
__________________
Φιλικα Φώτης!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 03-09-10, 12:08
Το avatar του χρήστη zapatas
zapatas Ο χρήστης zapatas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Περιοχή: πειραιας
Μηνύματα: 662
Send a message via Skype™ to zapatas
Προεπιλογή

εγω παλι καμια σχεση δεν ειχα με το αθλημα....παντα βεβαια τα θαυμαζα οπου τα εβλεπα (οπως ολος ο κοσμος...) αλλα δεν ειχα την ευκαιρεια ποτε να παρω η να φτιαξω ενα δικο μου!
βρηκα ενα παρατημενο τεραριουμ οπου ειχε η κοπελα μου και της ηταν αχριστο της επιανε και χωρο, ε, δεν εχασα την ευκαιρεια, το πηρα ξυλωσα την πορτα οπου ειχε, εβαλα τζαμακι και μολις εφτιαξα το πρωτο μου ενυδριο!
δεν σας κρυβω βεβαια πως το ειχα για διακοσμιτηκο μεχρι που ηρθα στην παρεα σας και αρχισα να καταλαβαινω τι και πως γινεται!
σημερα εχω δυο ενυδρια ενα 80 λιτρα και ενα που μολις αγορασα 40 λιτρα!
εχω και ενα μικρακι γυρω στα 10 λιτρα, οπου το εχω σπεαρ... για περιπτωσεις αναγκης!!
ολα τα εχω μεσα στο δωματιο μου...
ακομα δεν με ενδιαφερουνε τα περιεργα ψαρια μονο οι μονομαχοι!!!! και οπου μονο μαζι τους ασχολουμε!!!( για την ωρα!!!)
αυτα τα λιγα απο εμενα.. δεν ξερω αν το βλεπω καλα το ολο θεμα...
παντως το θεμα ενυδριο, ειναι σαν τα ραφλες,, κανεις δεν μπορει να φαει μονο ενα!!
__________________
Το ακούω και το ξεχνώ. Το βλέπω και το θυμάμαι. Το κάνω και το καταλαβαίνω.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08404 seconds with 12 queries