Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 26-12-13, 17:06
Το avatar του χρήστη Valous
Valous Ο χρήστης Valous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-12-2013
Περιοχή: Κατερίνη
Μηνύματα: 81
Προεπιλογή Aquatek channel, ιδεα ως προς την αναβαθμιση του φορουμ.

Λοιπον, μερικοι απο εσας ισως βρουν αυτην την ιδεα καπως παραξενη, αλλα εμενα μου φερνει περισσοτερο σε μια πολυ ομορφη και δημιουργικη ιδεα που δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα εδω στο φορυμ.

Ας μπω στο ψητο, ειμαι μελος του φορουμ οχι περρισοτερο απο 2 εβδομαδες και ηδη μου φενεται ενα υπεροχο μερος ευρεσης πληροφοριων αλλα και ψυχαγωγιας κατα καποιο βαθμο λογω του οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα γνωριζεστε, ο ενας ''πειραζει τον αλλον'', και γενικα ειναι ενα μερος που δυσκολα καποιος βαριεται και σιγουρα αν καποιος εχει ''κολλημα'' με την υδατινη ζωη, αυτο το φορουμ ειναι κατι που επισκεπτεται καθημερινα ειτε για να βοηθησει, ειτε για να βοηθηθει.. που θελω να καταληξω; Ενα ρητο που ακολουθω στην ζωη ειναι το, οτι ειναι καλο, πρεπει να γινεται καλυτερο..φυσικα αυτο ειναι κατι που ολοι οι ανθρωποι το αποδεχονται στην θεωρια αλλα σπανια το εφαρμοζουν..

Η ιδεα αυτη που ειχα ειναι ενα καναλι στο youtube, ''aquatek channel'' γιατι οχι;

Η δυσκολια υλοποιησης του θα ελεγα οτι ειναι σχεδον μηδαμινη, μια καμερα λιγο μερακι και 3-4 τυπαδες ειναι τα βασικα που χρειαζομαστε..

Δεν θα ηταν πολυ ωραιο ολα τα υπομνηματα που ειχαμε να ηταν και σε μορφη ''tutorial'',''step-by-step''; Π.χ. ''πως να κανεις προσαρμογη του νεου χρυσοψαρου σου '' , ''το νερο θολωνει; τι φταει;''.. και αλλες πολλες ιδεες..

Φυσικα για αυτον τον σκοπο πρεπει να επιλεγει μια ομαδα που μενουν κοντα μεταξυ τους (Θεσσαλονικη ή Αθηνα) και οσο των δυνατων σε μικροτερες αποστασεις μεταξυ τους ωστε να μην ειναι δυσκολη και χρονοβορα η μετακινηση τους.. σιγουρα αυτο θα προσελκυσει ατομα στο φορουμ, στο να μπουν στην ιδεα να βαλουν ενα ενυδρειο στο σπιτι τους, και γιατι οχι στο να βελτιωσουν την ποιοτητα του ηδη υπαρχοντος ενυδρειου τους!

Σχετικα με τα μονταζ κτλπ μπορω να σας βοηθησω εγω, με αρκετα μεγαλη πειρα μπορω να πω ή και οποιοδηποτε αλλο μελος εχει μερακι να βοηθησει..

Αφηνω την ιδεα πανω σας και περιμενω σχολια για το πως σας ακουγεται ( μονο θετικα αλλιως ξυλο )
__________________
''Ψαρακι..ψαρααακι, βαρεθηκες αυτη τη τροφη;; Θελεις τοστ;;''
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Στιχοι για το aquatek... stratigos24 Greek Aquarist's Boards 83 22-06-15 17:01
στροφη προς θαλασσινο ( δν εχω ιδεα) Gladiator Θαλασσινό νερό - Γενικά 10 02-07-12 13:27
ιδεα προς συζητηση chris129 Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 167 15-04-08 13:43

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,13810 seconds with 15 queries