Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Ανατολική Αφρική > Tanganyika

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-02-14, 22:19
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αργά και σταθερά βήματα...
Thanks για τις απαντήσεις!
-------------------------
Έχοντας πάρει την άδεια του, το ποσταρω όπως ακριβώς μου το έστειλε σε πμ μήπως και βοηθηθούν κι άλλοι

stanisalus18
γειά χαρά φίλε είδα μόλις το θέμα σου, κοίτα για πέτρες σε αυτό το σαΐτ http://www.atlasroilos.gr/ είναι στη νέα φιλαδελφεια είχε πολλές πέτρες όταν είχα πάρει από κει, καμία σχέση με την χώματεχνική πηγα κ από κεί αν αναρωτιέσαι. για άμμο κοίτα σε αυτό το σαΐτ http://stroumboulis.gr/ είναι στον πειραιά, σε αυτόν θα βρεις χαλάζιακη αμμο σε ότι κόκκομέτρια κ χρώμα θέλεις, έχει απίστευτη ποικιλία εκεί. και στο ίδιο σημείο πολύ κοντά εκεί στον πειραιά μπορείς να βρεις eggcrates για να στηρίζονται οι πέτρες από πάνω, ψαξτο λιγο στο φόρουμ εδώ η στο διπλανό φόρουμ αν δεν ξέρεις τι είναι, το σαΐτ για αυτό είναι http://www.spakouris.gr/products6.php?lang=1&wh=2 . τις πέτρες τις είχε στα 0.40-0.60 λεπτά του ευρώ το κιλό, η άμμος δεν θυμάμαι τώρα τιμή, νομίζω κάπου στα 15 ευρώ το 25κιλό σάκι, μπορώ να το ψάξω αν θέλεις, το eggcrate το έδινε με το φύλλο αν θυμάμαι σωστά σε διαστάσεις 120x50cm στα 12 ευρώ. το έψαχνα κ εγώ πολύ όταν ήθελα να στησω το ενυδρείο μου, αυτές ήταν οι καλύτερες επιλογές που βρήκα, δεν έχω καμία σχέση μαζί τους αν αναρωτιέσαι. έχε καλό βράδυ. γιάννης

υγ: για την άμμο αν το ζητήσεις μπορείς να έχεις ένα χαρτί που να λέει τι ακριβώς περιέχει, περιοχή προέλευσης κ τέτοιες λεπτομέρειες.

-------------------------
τώρα που το θυμήθηκα να προσθέσω ότι οι τιμές αυτές είναι χωρίς τον φπα, δέχτηκαν πάντως να τα πάρω χωρίς νά πληρώσω τον φπα με λίγη διαπραγματεύση

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stanisalus18 : 13-02-14 στις 22:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Σκεφτομαι για θαλασσινο ... georgez Θαλασσινό νερό - Γενικά 58 22-09-11 09:34
Σκεφτομαι για Betta ... 30L goazila Bettas 3 02-09-10 18:43
σκεφτομαι μονο ενυδρεια.... calmen DIY . Φτιάχτο μόνος σου 9 24-09-07 13:46
σκεφτομαι για χαμστερακια για το μελλον... μελινακι ¶λλα ζώα 3 23-09-07 10:37
σκεφτομαι..... klaz Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 21 21-12-06 10:21

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03176 seconds with 14 queries