Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Λίμνες > Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες)

Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) Βήμα προς βήμα εκτέλεση και παρουσίαση του τεχνητού μας υγροβιότοπου. Λίγα ή πολλά λίτρα δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία, το μόνο που μετράει είναι το αποτέλεσμα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 16-02-13, 10:18
Το avatar του χρήστη Immortal
Immortal Ο χρήστης Immortal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2012
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 269
Προεπιλογή Απ: Τεχνιτη Λιμνη Βυρωνα ή Καισαριανη

Δυστυχώς, έχω μόνο ένα αυτοκίνητο. Μάλλον θα πάω μια αναγνωριστική μόνο με το σκυλί και αν το δω εύκολο θα πάρω και τα παιδια μαζί.... Thanks !
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 16-02-13, 10:40
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

γίνεται και με ένα. το αφήνεις μοναστήρι καισαριανής, προχωράς πίσω και προς τα πάνω να δείτε λιμνούλα, ταξιάρχη κτλ και βλέπετε πόσο θα προχωρήσετε και άλλη φορά το κάνετε διαφορετικά. είναι βατό δεν έχετε πρόβλημα με τα παιδάκια. είναι ανεξάντλητο το βουνό, έχετε πολλές επιλογές σε μικρά ή μεγαλύτερα κομμάτια. καλά να περάσετε και αν γνωρίζετε φυτά και τα υποδεικνύετε στα παιδάκια, δίνουν μεγάλη προσοχή και ενδιαφέρονται
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-02-13, 11:33
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.640
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Immortal Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχώς, έχω μόνο ένα αυτοκίνητο. Μάλλον θα πάω μια αναγνωριστική μόνο με το σκυλί και αν το δω εύκολο θα πάρω και τα παιδια μαζί.... Thanks !
πανευκολο μπροστα στη λιμνη παρκαρεις, εχει και καφετερια εκει,Καλοπουλα λεγεται το σημειο απο ζωγραφου εισαι 10 λεπτα.για βολτα το σκυλο συνεχιζεις λιγο πιο πανω με το αμαξι και εχει πολλα ωραια σημεια,και κιοσκια να αραξεις και να τον αφησεις να τρεχει
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 16-02-13, 12:46
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
πανευκολο μπροστα στη λιμνη παρκαρεις, εχει και καφετερια εκει,Καλοπουλα λεγεται το σημειο απο ζωγραφου εισαι 10 λεπτα.για βολτα το σκυλο συνεχιζεις λιγο πιο πανω με το αμαξι και εχει πολλα ωραια σημεια,και κιοσκια να αραξεις και να τον αφησεις να τρεχει
χα χα η λιμνούλα που λέμε δεν είναι στην καλοπούλα είναι κοντά στο εκκλησάκι των Ταξιαρχών της φωτογραφίας. στην καλοπούλα τελειώνουμε συνήθως την βόλτα μας ν αναπληρώσουμε ό,τι χάσαμε
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 16-02-13, 12:57
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.640
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
χα χα η λιμνούλα που λέμε δεν είναι στην καλοπούλα είναι κοντά στο εκκλησάκι των Ταξιαρχών της φωτογραφίας. στην καλοπούλα τελειώνουμε συνήθως την βόλτα μας ν αναπληρώσουμε ό,τι χάσαμε
η πρωτη φωτο ειναι σιγουρα στην καλοπουλα αμα προσεξεις δεξια φαινεται η στροφη με τα κολονακια και απο κατω το καφε φαινεται η δορυφορικη κεραια τουΔεν επιμενω παντως, μιας και στη δευτερη λιμνη που λες δεν εχω παει παντως στην καλοπουλα πινω καφε 3 φορες το μηνα
-------------------------
παντως οπου και να παει στον υμητο ειναι ωραια ,θα παω κι εγω να δω και την λιμνουλα στο εκκλησακι
__________________
test

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnpecn` : 16-02-13 στις 12:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 16-02-13, 13:04
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

ναι ο Υμηττός είναι πανέμορφο βουνό και παρ όλο που ένα μέρος του είναι πετρώδες έχει και πολλά άγνωστα σε πολλούς, κατάφυτα μονοπάτια και σημεία.
δεν επιμένω οτι αυτή η φωτό είναι από την λίμνη στους ταξιάρχες γιατί δεν είναι από αυτές που έχω τραβήξει η ίδια. απλά για να δώσω μια ιδέα έψαξα στο ίντερνετ αφού δεν μπορώ στην παρούσα φάση να κατεβάσω τις δικές μου.
τι κάνουν τα στρουμπουλά σκυλιά της καλοπούλας? έχω κανα δυο χρόνια να πάω εγώ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 16-02-13, 13:09
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.640
Προεπιλογή

πριν κανα μηνα που πηγα ολα καλα εχει και μια χελωνα κατω στο καφε δεν την ειχα προσεξει τοσο καιρο ,αλλα να μου πεις δεν βλεπω και πολυ καλα ,:μιας και δεν παω για καφε αλλα για μπυρες και στραπατσαδα με τον κουμπαρο μου

ουτε κι εγω επιμενω απλα τ αναφερα γιατι μου μοιαζει πολυ αλλα τωρα που το λες σαν πολυ φωτεινο ειναι το σημειο ενω εκει που λεω εγω εχει πολυ σκια απο τα πευκα
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 16-02-13, 13:18
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

εντάξει λοιπόν ευκαιρία να ξαναπάμε να διευκρινίσουμε τι γίνεται αλλά πριν τις μπύρες
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
κοινωνικο φουλ φυτεμενο 3η παρουσιαση..... (2 μιση μηνες μετα) douran_p Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων 27 27-11-10 01:01
Η λιμνη μου Μαριος35 Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 22 11-11-10 08:36
Τεχνιτη βροχη aiptek DIY . Φτιάχτο μόνος σου 15 05-01-10 09:29
λιμνη με κοι katamagias Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 2 07-08-09 17:51
Λιμνη jimfytakis Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 45 28-11-07 00:08

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,31551 seconds with 15 queries