Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 17-09-10, 10:55
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή Πάρτε guppies κι αφήστε μας ήσυχους...

Πριν αρκετό καιρό είχα παρατηρήσει ενα ανευ προηγουμένου ξεκατίνιασμα μεταξύ μελών του φόρουμ σχετικά με τα λίτρα (τι άλλο?) πράγμα που εν τέλει με οδήγησε να γράψω την Ωδή Για δίσκους, γυαλες, χομπυ, την φύση και τα ζώα...
(Να ελαφρύνω λίγο τον τόνο..)

Το topic είχε μια σχετική επιτυχία λιγότερη όμως από όση περίμενα... Τελευταία όμως παρατηρώ τα ίδια και χειρότερα να ξανα-συμβαίνουν. Αυτά που πριν γίνονταν στο section για τους Δίσκους, τώρα μετακινήθηκαν στο section των αρχαρίων.

Να παραθέσω,
ψαρια απο την αρχη!!χρειαζομαι βοηθεια για την επιλογη ψαριων
Γκάμπι.....καλά για αρχή?? Με τι άλλο ταιρίαζουν??
Και αν και προσπαθώ να αποφορτίσω την κατάσταση, αγνοούμαι επιδεικτικά και το μπατιρντί (τουρκικη λεξη ) συνεχίζεται!

Το Θέμα μου :

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να λέμε σε κάθε αρχάριο ΠΑΡΕ ΓΚΑΠΙ (Εγω προσωπικά προτιμώ να το πετάξω παρά να βάλω γκαπι,
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να λέμε συνέχεια στο κάθε αρχάριο ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ (πχ ξιφοφορους σε λιγότερο απο 200 λιτρα και 1,5 μετρο ενυδρείο.ή το θέμα με τους ροδόστομους,

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ, ειδικα στο 2ο μιας και το θέμα επεκτείνεται και σε παμπολλα ψάρια..

Παρακαλώ να διαβάσετε λίγο το 1ο ποστ στο thread Που παρέθεσα και θα με καταλάβετε...
ΠΡΕΠΕΙ εν πασει περιπτώσει να βρεθεί μια χρυσή τομή στο συγκεκριμένο θέμα. Δεν θα γράψω παραπάνω, εν πολλοίς τα έχω ξαναγράψει στην ... Ωδή μου!
Απλα έλπιζα να το πάρουν λίγο πιο σοβαρά ειδικά οι έχοντες περισσότερα δικαιώματα... το χειρότερο ξέρετε πιο είναι?
Μετά το ξεκατίνιασμα (μ' αρέσει η λέξη μην κολλάτε παρακαλώ σ' αυτην) οι αρχάριοι που κάνουν την ερώτηση συνήθως εξαφανίζονται κι όλας, μιας και το Post δεν τους καλύπτει, τους απογοητεύει κτλ κτλ.

Δεν αποζητώ την απάντησή σας με λόγια, όσο περισσότερο με έργα..

Ευχαριστώ.
-------------------------
Τώρα που το ξαναδιαβάζω το (1ο) thread απο την αρχή ξέρω τι δεν έγινε...
ΔΕΝ τραβήξατε κανένα αυτί....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drbig : 17-09-10 στις 10:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
μικρα guppies antonis15 Ζωοτόκα 19 07-05-09 23:49
Γεννητουρια guppies ! mikenuke Ζωοτόκα 20 30-03-09 15:30
αγορα guppies zissis Γλυκό νερό - Γενικά 11 27-01-09 02:31
Guppies zissis Αρχάριοι γλυκού νερού 8 13-01-09 11:08

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,11442 seconds with 14 queries