Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Φωτογραφία > Φωτογραφία - Τεχνικά θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-06-12, 23:00
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή αγορα υποβρυχιας μηχανης

χρειαζομαι γνωμες για αγορα αδιαβροχης μηχανης.με ενδιαφερουνε τα "μετρα",αλλα και η ποιοτητα φωτογραφιας και βιντεο.ειμαι μεταξυ 3 μοντελων.
Panasonic Lumix FT3 333euro αδιαβρ.12μ
NIKON AW 100 319euro αδιαβρ.10μ
Pentax optio WG1 197euro(απο 297) αδιαβρ.10μ
αποσο εχω δει οι πανασονικ εχουν την καλυτερη ποιοτητα εικονας σε βιντεο και φωτο,leica φακο και stabilisation,gps κλπ.οι νικον εχουν επισης ωραια εικονα αλλα εχω διαβασει αρκετους που ειχανε θεμα με το νερο.(πηρε νερο δηλαδη)
οι πενταξ δεν εχουνε τοσα πολλα τσουμπλεκια,αλλα φαινεται ναναι οι πιο γερες απολες,εχουνε πολυ καλο μακρο στο 1cm (οι πανασονικ στα 5cm)και ειναι καλη ευκαιρια (νομιζω)στα λεφτα αυτα.
εχει κανεις καποια απτις 3 να πει γνωμη?η γενικα οποιος ασχολειται με φωτογραφια να πει τις σκεψεις του?τη θελω κυριως για υποβρυχια χρηση.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-06-12, 23:23
Το avatar του χρήστη docrx8
docrx8 Ο χρήστης docrx8 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2007
Περιοχή: Βριλησσια
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή

για κοιταξε και απο olympus μερια......εγω εχω μια εδω και δυο χρονια αδιαβροχη στα 5 μετρα (ειχε και στα 10 μετρα...αλλα οκ δεν κανω παντα αυτονομη καταδυση)....υπεροχες φωτο μεσα και εξω απο το νερο...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-06-12, 23:32
Το avatar του χρήστη gianniwpopi
gianniwpopi Ο χρήστης gianniwpopi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-02-2011
Περιοχή: μεταμορφωση
Μηνύματα: 1.214
Προεπιλογή

Εγω έχω την Samsung wp10 και είμαι ικανοποιημένος. Αλλά δεν είμαι και δυτης
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 26-06-12, 23:41
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

τις ειχα στο νου μου,αλλα αυτες που ειδα ητανε για 3 και 5 μετρα και θελω τουλαχιστον 10.γιατι καπου εκει κατεβαινω συνηθως.αν δεν ειναι 10 θαναι 8.αλλα θελω ναχω την επιλογη.μην σκεφτομαι το βαθος αμα θελω να βγαλω φωτο.γιαυτο κοιταζω τις αλλες.10αρα olympus δεν ειδα πουθενα και αν βρω μαλον θαναι πιο ακριβη απο αυτες τις τρεις μαλον...
οσα reviews ειδα παντως τα περισσοτερα αν οχι ολα,βγαζουνε καλυτερη τη lumix.
η pentax εχει ιστορια στις αδιαβροχες και φαινεται καλη μηχανη και σε καλη τιμη.και το μακρο της αποτι εχω δει σε βιντεο κλπ και διαβασει,δεν το εχει καμια αλλη και μαλον θαναι χρησιμο υποβρυχιως το μακρο.απτην αλλη,αν ειναι να δωσω 200 ευρω,καλυτερα να δωσω αλλα 100 και να παρω τη lumix αν οντως ειναι τοσο καλη.η ΝΙΚΟΝ μου αρεσει,αλλα τη φοβαμαι λιγο με οσα διαβασα....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gianniwpopi Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω έχω την Samsung wp10 και είμαι ικανοποιημένος. Αλλά δεν είμαι και δυτης
αν δεν με νοιαζανε τα μετρα ισως να τη χτυπαγα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 26-06-12 στις 23:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 26-06-12, 23:47
Το avatar του χρήστη Kotsos
Kotsos Ο χρήστης Kotsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.837
Προεπιλογή

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=52578
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 27-06-12, 00:20
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ευχαριστω,το εχω δει το θεμα,αλλα ειναι περσινο και η "καλυτερη" (για αυτα που θελω εγω παντα) απο αυτες που προτεινονται ειναι η olympus tg810 που δεν μου φαινεται να προσφερει κατι ιδιαιτερο/καλυτερο απτις αλλες.μαλον στη lumix με βλεπω να καταληγω αλλα θαναι κριμα να χασω την ευκαιρια για την pentax.παραξενο που δεν εχουμε πολλους εδω μεσα(νομιζω) να ασχολουνται με υποβρυχια φωτογραφηση
-------------------------
για δειτε και τεχν χαρακτ.να πειτε καμια γνωμη...

panasonic
pentax
nikon

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 27-06-12 στις 00:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-06-12, 08:33
giorgio Ο χρήστης giorgio δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-01-2007
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 362
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην giorgio Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην giorgio
Προεπιλογή

πάρε μια GoPro, πάει 60, εχει βάση για το κεφάλι, για ιμάντα, για το στήθος, για ψαροντούφεκο, για αμαξι, για μηχανη, τραβάει μεχρι 1080p ΚΑΙ 100fps
http://www.youtube.com/watch?v=uvkR4ZqdxEc
την εχω και ειμαι απολυτα ευχαριστημένος. ειδικά εαν βρείς το παλιό μοντελο (HD οχι HD2) θα την βρείς σε χαμηλή τιμή, επίσης εξωτερικό ειναι πολυ φτηνή, την παιρνεις 180 δολάρια οταν στην ελλάδα την εχουν 300¤.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 27-06-12, 10:35
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ

PENTAX Optio WG-2 GPS
Η Optio WG-2 GPS της Pentax είναι μια outdoor compact με αισθητήρα CMOS των 16 megapixels. Αυτή η φωτογραφική αντέχει σε extreme συνθήκες. Στεγανή σε βάθος ως και 12 μέτρα, η WG-2 GPS αντέχει τις πτώσεις από ύψος του 1,5 m και πιέσεις των 100 kg καθώς και θερμοκρασίες ως και -10°C. Με τσιπ GPS, αυτή η compact προτείνει τον γεω εντοπισμό των φωτογραφιών. Χάρη στην τεχνολογία Google Earth ή Flickr, θα μπορείτε να δείξετε με ακρίβεια στους γύρω σας το μέρος τις λήψεις των φωτογραφιών σας. Αυτή η compact Pentax με σπορτίβικο look χρησιμοποιεί ένα αισθητήρα με οπισθοφωτισμό και ένα ηλεκτρονικό σταθεροποιητή για να αυξήσει την ευαισθησία στο φως και να βελτιώσει την ακρίβεια της εικόνας. Με φακό ευρείας γωνίας στα 28 mm, αυτή η compact Optio φέρει οπτικό zoom 5x. Διαθέτει επίσης mode macro ως και 1 cm. Οι φωτογραφίες σας θα έχουν όλες τις λεπτομέρειες χάρη στις 6 LED γύρω από τον φακό που εξαφανίζουν τις σκιές στις πολύ κοντινές φωτογραφίες. Φέρει πολυάριθμα φίλτρα και modes σκηνής για να προσαρμοστεί σε όλες τις καταστάσεις.

CANON PowerShot D20
Σχεδιασμένη για τους φίλους της περιπέτειας, η PowerShot D20 είναι ο ψηφιακός σας φίλος για κάθε στιγμή. Στεγανή μέχρι 10 μέτρα βάθος, αυτή η compact με αισθητήρα 12,1 megapixels διαθέτει ένα σταθεροποιημένο zoom 5x για φωτογραφίες πάντα επιτυχημένες. Πολύ γερή, η D20 διαθέτει περίβλημα ανθεκτικό στα χτυπήματα, τον παγετό και τη σκόνη. Επίσης, αυτή η μηχανή διαθέτει έναν επεξεργαστή Canon DIGIC 4 για καλύτερη αντιδραστικότητα και mode Smart Auto για να επιλέγει αυτόματα την πιο κατάλληλη σκηνή για το κάδρο σας. Επίσης, η PowerShot D20 θα φιλμάρει σε ποιότητα Full HD 1080p.


PANASONIC Lumix DMC-FT4
Η Lumix DMC-FT4 της Panasonic είναι μια εξαιρετικά ανθεκτική φωτογραφική μηχανή, κατάλληλη ακόμα και για τις πιο ακραίες καταστάσεις. Μαζί της θα βουτάτε σε βάθος μέχρι 12 μέτρα. Αντέχει σε πτώσεις ύψους 2 μέτρων. Διαθέτει μια επιφάνεια κατά της σκόνης και ένα ενσωματωμένο GPS. Με τη Lumix DMC FT4, η Panasonic μας παρουσιάζει την ιδανική μηχανή για ταξίδια, την παραλία ή το βουνό. Η FT4 έχει αισθητήρα 12,1 megapixels και ένα zoom 4,6x. Το Mode iA προσαρμόζει αυτόματα τις παραμέτρους της λήψης, όπως την οπτική σταθεροποίηση, την επιλογή σκηνών, τον έλεγχο ISO ή την ανίχνευση προσώπων. Ένα mode photo 3D είναι επίσης διαθέσιμο.

Παραπλήσιες δυνατότητες και σχεδόν τα ίδια χρήματα (την pentax δεν την εχω βρει τόσο φθηνα. Είσαι σίγουρος για την τιμη?)
Οπότε η επιλογή είναι καθαρά υποκειμενική.
Αν με ρωτούσες, θα διάλεγα την πρώτη
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 27-06-12, 18:35
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ευχαριστω για τον κοπο σου!πηρα τελικα τη lumix ft3.ολη μερα στο δρομο ημουνα,εψαχνα αν και εχει βγει το καινουριο μοντελο ft4 προτιμησα το προηγουμενο(το βρηκα κατα τυχη)οι διαφορες στα δυο μοντελα ειναι μονο καποια εξτρα modes που εχει η ft4 και εχουν προσθεσει landmarks στο gps της,ωστε να αναγνωριζει περισσοτερα μερη.ολα τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ειναι τα ιδια ακριβως.για αυτο το λογο ακριβως(επειδη ουσιαστικα δεν εχουν αλλαξει τποτα)δεν εχει διακριθει το νεο μοντελο και προτιμησα το προηγουμενο μοντελο που εχει βραβευτει ως καλυτερη "tough" ψηφιακη για το '11.μεχρι στιγμης απτο λιγο που επαιξα μαζι της,η διαφορα στην ευκρινεια στις φωτο της σε σχεση με την pentax ειναι εμφανης,ακομα και σεμενα που ειμαι ασχετος απο φωτογραφια.
η pentax ητανε καλη επιλογη για τα λεφτα της,αλλα λεω αφου το παιρνεις που το παιρνεις,παρε τουλαχιστον κατι καλο.
τα 197 ευρω ηταν τιμη εκθεσιακου μοντελου.αν και σε πολυ καλη κατασταση και εμπιστευομαι το ατομο που μου την εδειξε,(πρωην συναδελφος)προτιμησα τη lumix. εδω ειναι ενα συγκριτικο και εδω ενα review της μηχανης.
και εδω ενα συγκριτικο μεταξυ των αδιαβροχων μοντελων στο ποσο αποτελεσματικο ειναι το stabilisation της καθε μηχανης.νομιζω η panasonic και η sony αλλα και η pentax ειναι οι καλυτερες αλλα η sony ειναι αδιαβροχη στα 5 μετρα και αποτι διαβασα ειναι λιγο "δυσκολη" κατω απτο νερο...υποψιν οτι στο βιντεακι δειχνει την panasonic FT4 που εχει το ιδιο stabilisation με την FT3, και την pentax WG2 που δεν ειναι ιδια με τη wg1.(η wg1 που βρηκα εγω σε αυτα τα λεφτα,δεν εχει ουτε Gps και δεν εχει καθολου stabilisation ,παρα μονο με software που σε καποιες περιπτωσεις αλιωνει το αποτελεσμα....)και φυσικα ο φακος κλπ ειναι πολυ ανωτερος στην panasonic.συμφωνα με οσα εχω διαβασει παντα δυο μερες που το ψαχνω τωρα.... σιγουρα ομως το μακρο της pentax θα μου αρεσε να το ειχα...
BORKED
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-06-12, 08:21
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Μια χαρά αγορά έκανες!
Καλές φωτογραφίες εύχομαι...
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 28-06-12, 10:22
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ευχαριστω!την εβαλα στο νεροχυτη χτες μιας και δεν πηγα θαλασσα να τη δοκιμασωμια χαρα.θα δω πως τα παει και στην πιεση αμα σταματησει ο ο @#$%&** ο αερας να παω θαλασσα,και θα δειτε και φωτογραφιες.ξερω κανα δυο μερη τουλαχιστον που νομιζω θα βγουν πολυ ωραιες φωτο
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 28-06-12, 10:38
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω!την εβαλα στο νεροχυτη χτες μιας και δεν πηγα θαλασσα να τη δοκιμασωμια χαρα.θα δω πως τα παει και στην πιεση αμα σταματησει ο ο @#$%&** ο αερας να παω θαλασσα,και θα δειτε και φωτογραφιες.ξερω κανα δυο μερη τουλαχιστον που νομιζω θα βγουν πολυ ωραιες φωτο
Νεροχυτη??? Χάθηκε να την δοκιμάσεις στο 240λιτρο???
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 28-06-12, 10:58
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ναι,θαθελαναταν κιαλλο το 240λιτρο.τοχω πουλησει προ πολλουθα μπει και σε ενυδρειο βεβαια,μολις κανω παρουσιαση,μονο που θαναι λιγο μικροτερο
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 28-06-12, 13:42
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι,θαθελαναταν κιαλλο το 240λιτρο.τοχω πουλησει προ πολλουθα μπει και σε ενυδρειο βεβαια,μολις κανω παρουσιαση,μονο που θαναι λιγο μικροτερο
Και μετά να ενημερώσεις το πρόφίλ σου!! (σορρυ για το 240λιτρο, αλλα εκεί το διάβασα)

Και πάλι καλή συνέχεια με τη νέα φωτογραφική...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 28-06-12, 14:33
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μετά να ενημερώσεις το πρόφίλ σου!! (σορρυ για το 240λιτρο, αλλα εκεί το διάβασα)

Και πάλι καλή συνέχεια με τη νέα φωτογραφική...
ευχαριστω ενταξει το ενυδριο μπορει να μην τοχω πλεον αλλα την εμπειρια την κρατησα.πιστευω
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-07-12, 20:25
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

σημερα τη δοκιμασα τη μηχανη.το κακο ειναι οτι πηρε νερο η @#$%^&*να!!! το καλο ειναι οτι μου την αλλαξανε,και αυριο θα παω να παρω καινουρια γιατι μαλον ειχε προβλημα η πορτα της.την προσεξα πολυ ευλαβικα,παραπανω αποτι θα επρεπε δεδομενων των προδιαγραφων τηςτο αλλο καλο ειναι οτι βγαζει πολυ ωραιες φωτογραφιες και εφαγα τρελλο κολλημα με τη φωτογραφιση!
δειγματα παρακατω

το κουφο ειναι οτι δοκιμασα και μια Rollei sprtline60 "της πλακας" που πηρα για τη μικρη ανιψια μου 30 ευρω,αδιαβροχη στα 3 μετρα,1 μετρο υψος shockproof,και απο νερο δεν καταλαβε χριστο!!!βεβαια η φωτογραφιες της καμια σχεση με της πανασονικ,αν και δεν επαιξα πολυ με τις ρυθμισεις της γιατι κολλησα με τη δικια μου,αλλα για τα λεφτα της,μου φανηκε σκυλι η μικρη



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 04-07-12, 20:27
tsiou9 Ο χρήστης tsiou9 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-10-2011
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 194
Προεπιλογή

Ωραίες φώτο..
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 05-07-12, 18:41
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ευχαριστω!
αλλαχτηκε σημερα η μηχανη και τη δοκιμασα αμεσως μην ξαναπαθω τα ιδιαη καινουρια δεν ειχε κανενα προβλημα,αν και δεν βουτηξα στο ιδιο βαθος με προχτες.παντως στην προηγουμενη το πορτακι εκλεινε λιγο πιο δυσκολα αποτι στην καινουρια και οταν την ειχα βρεξει,ειχα δει αρκετες σταγονιτσες μεσα.στην καινουρια οταν την στεγνωσα με πανι(εξωτερικα)και την ανοιξα δεν ειχε περασει τιποτα μεσα,οποτε προφανως ειχε προβλημα στην πορτα της η προηγουμενη.
θα την ξαναδοκιμασω ομως αυριο και πιο βαθια ωστε ναμαι σιγουρος.εβγαλα και σημερα μερικες φωτο, οσο κρατησε η καινουρια μπαταρια μονο και μονο για τη δοκιμη.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
αγορα φωτογραφικης μηχανης ραφαηλ10 Φωτογραφία - Τεχνικά θέματα 18 19-04-11 14:44
Αγορα φωτογραφικης μηχανης thgparas Φωτογραφία - Τεχνικά θέματα 4 17-05-09 22:31
αγορα μηχανης kanarini Φωτογραφία - Τεχνικά θέματα 11 15-12-08 16:42
Θηκη Φωτογραφικησ Μηχανησ Για «υποβρυχιεσ» Φωτογραφιεσ accnt DIY . Φτιάχτο μόνος σου 6 13-11-06 12:45
υποβρυχια κηπουρική.. Moonchild Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 7 28-08-05 13:32

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07495 seconds with 13 queries