Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #241  
Παλιά 09-06-11, 01:31
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από akoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
...εκτος αυτου το θεμα μπωρει να ειναι και φορολογικο,και παρακηνδηνευμενο για τον κατοχο του φορουμ.για μενα αφου εχουν τοσο περαση οι αγγελειες ας φιαχτει ενα αδελφακη σαιτ που να γινονται ολα νομημα και ολοι θα'ναι ευχαρηστημενη.δεν ξερω αν γινετε αλλα αν π,χ πατας αγγελειες να μεταφερεσε αυτοματος στο σαιτ που θα'ασχολητε μονο ενας μοντερατορας.και ολοι οι επαγγελματιες που θα βαζουν μια αγγελεια να να πληρουν της προηποθεσεις με δηκια τους εφθηνη και οχι του φορουμ.αν γεινετε τοτε ολα μελι γαλα.παρατηρησεις δεκτες
Με την εφορια δεν νομιζω να τιθεται θεμα.
Για το αλλο το ειπαμε αλλα πρεπει μαλλον να υπαρχει και η δυνατοτητα απο το προγραμμα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακολουθω ενα μουσικο σαιτ που ειχε παρομοια προβληματα με τις αγγελιες, και τα ελυσε φτιαχνωντας ενα ανεξαρτητο subforum μονο για αγγελιες.
Πολυ χρηστικο.
Βαζεις την αγγελια σου, αν θες την επεξεργαζεσαι την σβηνεις κλπ
Σε ενα μηνα σου στελνει αυτοματο μειλ οτι εληξε και αν θελεις την ανανεωνεις ή οχι.
Καθολου αναμιξη με το κυριως φορουμ. Εχουν μονο λινκ απο το ενα στο αλλο.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #242  
Παλιά 09-06-11, 01:37
Το avatar του χρήστη redman88
redman88 Ο χρήστης redman88 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 413
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από akoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια εγω δεν ξερω πολλα απ'αυτα,αλλα θα πω την γνωμη μου κι'αν δεν ειναι σωστη παω πασω.λοιπον οταν καποιος βαζει μια αγγελεια πα'να πει οτι πουλαει για να τα'κονομησει και καλα κανει. την δουλεια ομως ολη την κανουν οι μοντερατορες .εκτος αυτου το θεμα μπωρει να ειναι και φορολογικο,και παρακηνδηνευμενο για τον κατοχο του φορουμ.για μενα αφου εχουν τοσο περαση οι αγγελειες ας φιαχτει ενα αδελφακη σαιτ που να γινονται ολα νομημα και ολοι θα'ναι ευχαρηστημενη.δεν ξερω αν γινετε αλλα αν π,χ πατας αγγελειες να μεταφερεσε αυτοματος στο σαιτ που θα'ασχολητε μονο ενας μοντερατορας.και ολοι οι επαγγελματιες που θα βαζουν μια αγγελεια να να πληρουν της προηποθεσεις με δηκια τους εφθηνη και οχι του φορουμ.αν γεινετε τοτε ολα μελι γαλα.παρατηρησεις δεκτες
τετοια site που λες να φτιαχτει υπαρχει παντως εδω και καιρο και λεγετε "χρυση ευκαιρια"
Απάντηση με παράθεση
  #243  
Παλιά 09-06-11, 01:40
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Προσωπικα "ξενερωσα" τοσο πολυ με τις αγγελιες που μεσω μιας ρυθμισης από τον πίνακα ελέγχου με την επιλογη exlude from view και δε μου εμφανιζονται πια ολα τα νεα μηνυματα απο το φορουμ των αγγελιων!
Οτι και να γινεται στο υποφορουμ αυτο δεν το παρακολουθω πια!



Προτεινω και σε αλλους που τους ενοχλει το φαινομενο να χανονται τα θεματα μεσα στις αγγελιες να κανουν το ιδιο!!!
Εγω παντως βρηκα την ηρεμια μου!!

Το ποτηρι ξεχειλισε οταν δεχτηκα αρκετα πμ του στυλ "Γιατι δε μπορω να κανω up????"
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #244  
Παλιά 09-06-11, 01:52
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
...μεσω μιας ρυθμισης από τον πίνακα ελέγχου με την επιλογη exlude from view και δε μου εμφανιζονται πια ολα τα νεα μηνυματα απο το φορουμ των αγγελιων!
Οτι και να γινεται στο υποφορουμ αυτο δεν το παρακολουθω πια!

Προτεινω και σε αλλους που τους ενοχλει το φαινομενο να χανονται τα θεματα μεσα στις αγγελιες να κανουν το ιδιο!!!
Mπράβο βρε Γιώργο, αυτή είναι η λύση στο πρόβλημα (αλλά δυστυχώς στο μισό), πατήστε αυτό το κουμπί και ξαναδώστε μας πίσω τις αγγελίες όπως ήταν παλιά.
Για το άλλο μισό του προβλήματος (το μοντερέιτιγκ), να κάνουμε έναν έρανο όσοι δεν ενοχλούμαστε από τις αγγελίες και να "κόψουμε" μισθό στον Χαλβά..
Απάντηση με παράθεση
  #245  
Παλιά 09-06-11, 02:05
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Πιστευω οτι ολοι οι συντονιστες θα ειναι exluded απο τις αγγελιες!

Θα επικρατησει χαος αν γινει αυτο αλλα οπως λεει μια ψυχη ...
οι κανονες ειναι για αυτους που τους χρειαζονται ...
και επισης ...
ενα φορουμ αξιζει οσο τα μελη του ...

Δε ξερω ειλικρινα τι θα γινει αλλα ελπιζω να ειναι προς το καλυτερο!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #246  
Παλιά 09-06-11, 02:12
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

αντε χαλβα σου'φεξε οσο για την χρυση ευκαιρια κοκκινανθωπε το ξερω,αλλα καλο ειναι να'μαστε πιο ενημεροι απο το φορουμ μας, για το τι πωλειται και τι αγωραζεται
__________________
φιλικα παντα Ακης
Απάντηση με παράθεση
  #247  
Παλιά 09-06-11, 02:20
Το avatar του χρήστη redman88
redman88 Ο χρήστης redman88 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 413
Προεπιλογή

γενικα δεν ειμαι αντιθετος στο θεμα των αγγελιων αλλα νομιζω πως θα συμφωνησουμε στο οτι η κατασταση ειχε ξεφυγει....
και αυτο οχι γιατι ο καθενας εβαζε μια αγγελια αλλα γιατι καποιοι δεν τηρουσαν τους κανονισμους
και τα "μεγαλα κεφαλια" για να μην αρχησουν να μπαναρουν ολους αυτους, που απο την μια καλυτερα που δεν το εκαναν, αλλαξαν τα πραγματα για ολους μας
Απάντηση με παράθεση
  #248  
Παλιά 09-06-11, 02:32
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από redman88 Εμφάνιση μηνυμάτων
γενικα δεν ειμαι αντιθετος στο θεμα των αγγελιων αλλα νομιζω πως θα συμφωνησουμε στο οτι η κατασταση ειχε ξεφυγει....
και αυτο οχι γιατι ο καθενας εβαζε μια αγγελια αλλα γιατι καποιοι δεν τηρουσαν τους κανονισμους
και τα "μεγαλα κεφαλια" για να μην αρχησουν να μπαναρουν ολους αυτους, που απο την μια καλυτερα που δεν το εκαναν, αλλαξαν τα πραγματα για ολους μας
σωστος. εεεε κι'αυτοι κατι επρεπε να κανουν.την καλητερη λυση παντως την βρηκε ο γιωργος Κ.ειμαι παντως σιγουρως πως τα παιδια θα βρουν μια λυση που θα βολευτουν ολοι.ιδεες να πεσουν στο τραπεζι ΜΑς και ολοι θα βολευτουν
__________________
φιλικα παντα Ακης
Απάντηση με παράθεση
  #249  
Παλιά 09-06-11, 02:36
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Υπαρχει η σκεψη καποιος που παραβαινει τους κανονες να μπανιαρεται κατευθειαν αλλα ακομα και παλια μελη ουτε καν εχουν διαβασει τους κανονες (ουτε καν τη συζητηση αυτη εδω!! ) και μου φαινεται λιγο αδικο να χαλαμε τις καρδιες μας για κατι που για μενα δεν ειναι τοσο σημαντικο! Ειναι στο ταπεραμεντο του Ελληνα να μην διαβαζει τους κανονες και ακομα χειροτερα να τους διαβαζει και να τους σπαει!! Ασε τα νευρα και η γκρινια που θα ακολουθει! Εδω συντονιστες εχουν λαβει απειλητικα μηνυματα για ξυλοδαρμους κτλ μονο και μονο επειδη ακολουθησαν τους κανονισμους και εσβησαν η κλειδωσαν καποια αγγελια!! Αν και αστειο αν επαναλαμβανεται ειναι εκνευριστικο και αναρωτιεσαι "Που εχω μπλεξει Θεε μου"

Δε νομιζω η λυση ειναι η τιμωρια!!
Απο την αλλη οποια και να ειναι η λυση δεν θα καλυπτει 100% ολους και αυτη ειναι στα χερια του Τολη ο οποιος προσπαθει να κρατησει τις ισορροπιες!!

Εν αναμονη λοιπον μην δυσανασχετειτε δεν ειναι κατι τοσο απλο ... Και εγω δε θελω να καταργηθουν οι αγγελιες (πολλες φορες βαζω η αγοραζω απο αυτες) αλλα η "βιτρινα" του Gab εχει νομιζω πολυ πιο ομορφα πραγματα απο τις αγγελιες!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #250  
Παλιά 09-06-11, 02:52
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

σωστα τα λες γιωργο αλλα μην κρηβομαστε πισω απ'το δαχτιλο μαςεγω η εσυ αν βαλεις μια αγγελεια τοτε θα παρουμε το πμ θα πουλησουμε το ενα και μοναδικο εμπορευμα που εχουμε και του χρονου παλι.αλλοι καιγοντε για την απαγορευση..εποφελουνται απ'το φορουμ και αν δεν πας με τα νερα τουςΤΙ;;; ξηλοδαρμους;;;;;;;καταγκελια με την μια.και μετα βλεπουμε απο πιο στενο θα στρηψουν.
__________________
φιλικα παντα Ακης
Απάντηση με παράθεση
  #251  
Παλιά 09-06-11, 02:54
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Μα δεν υπάρχει καποια συνδρομή ας πουμε ωστε να έχεις "απαιτησεις". Ετσι είναι και αν δεν σου αρεσει... ^^ Δεν σου στερουν καποιο δικαιωμα.
__________________
Γιώργος
Απάντηση με παράθεση
  #252  
Παλιά 09-06-11, 03:04
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Οτι καταγγελια και να κανεις μερικοι θα πρεπει να κανουν μυνηση στον εαυτο τους πρωτα και μετα ολοι οι αλλοι

Εχω δει μπαναρισμενους να ξαναγραφονται με αλλα ψευδωνυμα και αν τους το πεις σου λενε εγω γραφτηκα για να βαζω αγγελιες και δε με νοιαζει να συμμετεχω!
Εκει ναι με εκνευριζει γιατι νοιωθω οτι με-μας χρησιμοποιουν
Τι μπορεις να κανεις? (Εγω τους μπαινω στη μυτη οσο μπορω )
Ο ενας ελεγε πχ "αποστολες δεν κανω" και εστειλα πμ "γιατι?" και απαντησε "δε θελω να ταλαιπωρησω τα ζωντανα" και εγω "ναι αλλα τα ξυλα και οι πετρες η το φιλτρο ειναι ζωντανα??"
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #253  
Παλιά 09-06-11, 03:08
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα δεν υπάρχει καποια συνδρομή ωστε να έχεις "απαιτησεις". Ετσι είναι και αν δεν σου αρεσει... ^^
αυτο ακριβος λεο και γω γιωργουπαρχουν επαγγελματιες,<οχι ολοι ετσι>που μπενουν εδω στον αγιο χωρο μας μονο και μονο για να κανουν την δουλεια τους.αυτους πηρε χαμπαρι ο τολης.αλλα παρολ'αυτα κατι θα κανει και γι'αυτους,θα το δεις.
__________________
φιλικα παντα Ακης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akoulis : 09-06-11 στις 03:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #254  
Παλιά 09-06-11, 03:13
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΕκει ναι με εκνευριζει γιατι νοιωθω οτι με-μας χρησιμοποιουν

Ο ενας ελεγε πχ "αποστολες δεν κανω" και εστειλα πμ "γιατι?" και απαντησε "δε θελω να ταλαιπωρησω τα ζωντανα" και εγω "ναι αλλα τα ξυλα και οι πετρες η το φιλτρο ειναι ζωντανα??"
Αυτο ειναι απο τα αρνητικά του internet....

Ε καλα... Στα Γιαννενα π.χ. τα κτελ ειναι 15-20 λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο. Στην Θεσσαλονίκη είναι πολυ παραπάνω με αυτοκίνητο. Επισης αλλο αγοραστηκό κοινο εχει η Αθηνα και αλλο τα Γιαννενα. Αυτος που είναι στην Αθηνα, λεει: "στα @@ μου καποιος θα βρεθει". Ο αλλος αναγκαστηκα στελνει, μπας και βρει καποιον αγοραστη

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από akoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο ακριβος λεο και γω γιωργοηπαρχουν επαγγελματιες,<οχι ολοι ετσι>που μπενουν εδω στον αγιο χωρο μας μονο και μονο για να κανουν την δουλεια τους.αυτους πηρε χαμπαρι ο τολης.αλλα παρολ'αυτα κατι θα κανει και γι'αυτους,θα το δεις.
Δεν καταλαβα καλα τι εννοουσες. ΟΚ!
__________________
Γιώργος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsoum : 09-06-11 στις 03:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #255  
Παλιά 09-06-11, 03:25
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

να'σε καλα γιωργο τσουμ.
__________________
φιλικα παντα Ακης
Απάντηση με παράθεση
  #256  
Παλιά 19-06-11, 23:47
kalaxan Ο χρήστης kalaxan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2009
Περιοχή: Περαία-Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 370
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από akoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια εγω δεν ξερω πολλα απ'αυτα,αλλα θα πω την γνωμη μου κι'αν δεν ειναι σωστη παω πασω.λοιπον οταν καποιος βαζει μια αγγελεια πα'να πει οτι πουλαει για να τα'κονομησει και καλα κανει
Και τα ζωντανά που χαρίζονται επειδή θέλουμε να πάνε σε χέρια συνχομιστών δηλαδή καλύτερα από πετ-σοπ ή το καζανάκι πάλι για την κονόμα είναι?

Ναι ειχε παραγίνει το κακό, πολλοί τους ενδιέφερε μονο να πουλησουν και να βγάλουν λεφτά αλλά δεν ετσι για όλους
Απάντηση με παράθεση
  #257  
Παλιά 20-06-11, 14:56
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kalaxan Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τα ζωντανά που χαρίζονται επειδή θέλουμε να πάνε σε χέρια συνχομιστών δηλαδή καλύτερα από πετ-σοπ ή το καζανάκι πάλι για την κονόμα είναι?

Ναι ειχε παραγίνει το κακό, πολλοί τους ενδιέφερε μονο να πουλησουν και να βγάλουν λεφτά αλλά δεν ετσι για όλους
γραφω κι'αλλα παρακατο
__________________
φιλικα παντα Ακης
Απάντηση με παράθεση
  #258  
Παλιά 21-06-11, 15:27
Το avatar του χρήστη sonic
sonic Ο χρήστης sonic δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-09-2010
Περιοχή: Ρόδοs
Μηνύματα: 352
Προεπιλογή

παιδια θελω να διαγραφει η αγγελια μου σε ποιον στελνω μηνυμα η καποια στιγμη θα διαγραφει αυτοματα???

ευχαριστω προκαταβολικα
__________________
Φιλικά Αλέξανδρος
Απάντηση με παράθεση
  #259  
Παλιά 21-06-11, 15:35
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

στελνεις πμ σε εναν Mod με το λινκ της αγγελιας σου.
τωρα μη το κανεις..την εσβησα ηδη.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #260  
Παλιά 21-06-11, 18:19
Το avatar του χρήστη sonic
sonic Ο χρήστης sonic δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-09-2010
Περιοχή: Ρόδοs
Μηνύματα: 352
Προεπιλογή

Ευχαριστω πανο θα το εχω υποψειν αν ξανα χρειαστει
__________________
Φιλικά Αλέξανδρος
Απάντηση με παράθεση
  #261  
Παλιά 07-07-11, 21:17
kalaxan Ο χρήστης kalaxan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2009
Περιοχή: Περαία-Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 370
Προεπιλογή

Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας αλλά με το παλιό τρόπο όταν κάποιος έγραφε μια ας το πω επιοικώς "ανακρίβια " ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ τουλάχιστον μπορούσε κάποιος να το επισημαίνει ωστε να το δει και ο αρχάριος χρήστης..

Τώρα ότι θέλει γράφει ο καθένας, χωρίς αυτό να "φιλτράρεται" ωστε να προστατεύεται ο ενθουσιώδης νέος χρήστης..
.................................................. .................................................. ........
Στην αρχή γέλασα με κάτι που είδα πριν λίγο, αλλά δεν το βρίσκω σωστό...

Αυτά.
Απάντηση με παράθεση
  #262  
Παλιά 07-07-11, 21:29
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

Αν εντοπίσεις κάτι τέτοιο στείλε ένα ΡΜ σε οποιονδήποτε mod για να του ρίξει μια ματιά.
Για αυτό είμαστε εδώ και είναι πιο πολιτισμένο από το κράξιμο που έπεφτε παλιότερα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μήπως θα έπρεπε να γίνουν ακόμα ποιο συγκεκριμένοι οι κανόνες στις αγγελίες ??? Lsourtzo Greek Aquarist's Boards 25 11-07-06 23:15

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07505 seconds with 16 queries