Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #21  
Παλιά 07-11-05, 11:31
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Μάγδα
Κι εγώ απορώ αφού είναι η πρώτη ουσιαστική προσπάθεια οργάνωσης του Συλλόγου στη Β.Ελλάδα.Μόλις έγινε το πρώτο βήμα περιμένουμε να έχει απήχηση;
ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !! ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ;;

Οσο για το μέρος μπορεί να μην ήτανε κατάλληλο αλλά είναι κάτι που μπορεί να συζητηθεί και να αποφασιστεί εκ νέου.

Εχουν γινει προτασεις...για το REMEZZO αλλα και αλλες και πρεπει να τις αξιολογησουν οι υπευθυνοι.

Το να τονίζουμε τόσο τραγικά το πόσο ακατάλληλο ήτανε είναι περιττό για μένα τουλάχιστον.
Ελπιζω να αναφερεσαι μονο στο θεμα του χωρου γιατι για εμενα ΠΡΕΠΕΙ να τονιζουμε την αδιαφορια και την ανυπαρξια αυτων που δεν μας τιμησαν με την παρουσια τους
12 ατομα παρωντες...2 ανανεωσεις εγγραφων...μια νεα εγγραφη...ενα περιοδικο και δυο μπλουζακια αγορασα εγω...τοτε...καλα πηγαμε...ετσι δεν ειναι ;;;


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pritanis
Αλλωστε κανεις απο εμας τους γραφικους δεν εκανε κατι για να τονωσει το ενδιαφερον...
Εσυ να μην μιλας και να πας με τους φιλους σου τους Αθηναιους...αποστατη...παλιοΜητσοτακη !

Περα απο την πλακα ομως ... ενας απο τους γραφικους ειμαι και εγω που με ποστ στην ιστοσελιδα του συλλογου αλλα και στο GAB "ανακατεψα" λιγο τα πραγματα ελπιζοντας να ξυπνησουν μερικοι.
Μεχρι και ποστ επιτηδες εβαλα ζητωντας επιβεβαιωση για το μερος και την ωρα της συναντησης για να το δουνε αυτοι που δεν διαβαζουν ολα τα μυνηματα.

Δηαλδη την αλλη φορα στο σπιτι σου ... οταν ο Μιχαλης τηλεφωνησε σε ΟΛΑ τα μελη απο την Β.Ελλαδα...ηταν καλυτερα ;;
Ηρθαν επειδη τους μιλησε στο τηλεφωνο και του προσκαλεσε προσωπικα ;;;
Και τελικα...γιατι ο Μιχαλης να μιλαει με τις ωρες στο τηελφωνο και να πληρωνει και απο την τσεπη του για καποιους που αγνοουν την προσπαθεια που κανουμε !
__________________





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη george : 07-11-05 στις 11:36
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,14403 seconds with 14 queries