Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #15  
Παλιά 06-07-11, 06:31
Το avatar του χρήστη vaska
vaska Ο χρήστης vaska δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-06-2011
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georot1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
καπως μου τον ειπανε τον αντιπροσωπο τους πηρα τηλ και μου λεγανε λυπουμαστε δε μπορουμε να κανουμε κατι κλπ κλπ...εμενα παντως πιο πολυ με στενοχωρησε το καταστημα και η ολη τους συμπεριφορα...και να σας πω την αληθεια αν μου το περνανε το ενυδρειο θα εδινα αλλα τοσα λεφτα για να παρω κατι καλυτερο..τωρα αποφασισα να μην τους ξαναδωσω ουτε 10λεπτο...ακομα και οταν το πηρα το μονο που προσπαθησαν ηταν να με φορτωσουνε με ταγκανικα με μαλαουι και αμερικης...
¶σκησε το δικαίωμα της εγγύησης που σου δίνει ο νόμος. Πήγαινε στο κατάστημα κι εξήγησε ότι είσαι απόλυτα ενημερωμένος και ότι αν δεν σε καλύψουν άμεσα με την εγγύηση που δικαιούσαι θα κάνεις καταγγελία στο υπουργείο και όπου αλλού. ¶σε αυτούς που στο πούλησαν να βρούν άκρη με τον εισαγωγέα (δεν υπάρχει αντιπρόσωπος). Και μη νομίζεις ότι ο εισαγωγέας θα χάσει. έχει πάρει την εγγύηση σε είδος κατά την διαδικασία της εισαγωγής. Μην τους χαριστείς, στο κάτω κάτω τα χρήματα που τους έδωσες δεν ήταν πλαστά.
Ας αποκτήσουμε όλοι πλέον καταναλωτική συνείδηση και μην επιτρέπουμε με την συμπεριφορά μας να διαιωνίζεται αυτού του είδους η συμπεριφορά από τους καταστηματάρχες εις βάρος μας.
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ kostastsod Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 13 06-04-11 08:39
ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ kostastsod Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων 36 04-04-11 10:02
Παιδες εχω ξενερωσει..Σκευτομαι να κλεισω το ενυδρειο μου Savou Γλυκό νερό - Γενικά 8 09-12-10 00:02
Βανάκι EHEIM 2213 ραγισμένο. ispyii Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 3 03-02-10 01:38
Παιδες μια ερωτηση. Avaya Παραλία - Beach Bar 3 22-04-08 10:18

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09496 seconds with 13 queries