Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 09-09-09, 15:26
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

κοιτα να σου δωσω ενα παραδειγμα στο δικο μου ενυδρειο το οποιο φιλοξενει juli και multi εχω μια περιοχη με πετρα και μια με κοχυλια ολο το ενυδρειο εχει ψιλοκοκη αμμο χαλαζιακη την οποια ειχα στο παλιο φυτεμενο οταν λοιπον αρχισαν να μεγαλωνουν λιγο τα μουλτι και πιανουν το χωρο τους να επιλεγουν θυληκες και περιοχες αρχισε το τρελο σκαψιμο και η μετακινηση κοχυλιων εγω ειχα ριξει και μερικα θρυματισμενα σαλιγκαρια για να φαινεται ποιο φυσικο το τοπιο

τα μουλτι τουλαχιστον εχουν την συνηθεια να κανουν το εξης,ενω σκαβουν οτι χοντρο βρισκουν το πανε παραπερα απο τη φωλια τους τα δικα μου το πηγαινανε στην αλλη γωνια του ενυδρειου!μιλαμε για τρομερη συμπεριφορα ειναι να σηκωνουν σπασμενο οστρακο μεγαλυτερο απαυτα και να πηγαινουν με τις παντες απο το βαρος!

μερικους μηνες μετα δηλαδη σημερα στην αλλη μερια του ενυδρειου υπαρχει ενα βουνο απο τα σπασμενα σαλιγκαρια που εριξα αλλα και απο κομματακια ξυλων απο το φυτεμενο μου μεχρι και κανα δυο κομματακια πλαστικο απο tyre up που δεν ξερω καν πως βρεθηκαν στην αμμο

εγω μετα το ξαναστησιμο του ενυδρειου κρισαρισα οσο καλυτερα μπορεσα την αμμο να σκευτεις


δεν ξερω εχω την εντυπωση πως αν βαλεις οτιδηποτε εκτος απο αμμο δεν θα λειτουργησει καλα ειναι το μονο σιγουρο που εχω καταλαβει απο αυτα τα ψαρια
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries