Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 26-11-14, 13:17
Το avatar του χρήστη nikolakis94
nikolakis94 Ο χρήστης nikolakis94 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Θα ηθελα να συμπληρωσω και εγω κατι που με πειραζει παρα πολύ στις περισσοτερες αγγελιες που βλεπω.ΘΕΛΩ ΣΑΦΗΝΕΙΑ.Βλεπω πολλες αγγελιες που δεν εχουν φωτογραφιες,που δεν γραφουν τιμη πωλησης.Για να απαντησει καποιος σε μια αγγελια πρεπει να είναι καλογραμμενη να εχει στοιχεια, να εχει τιμη ,να εχει ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.Στις μερες μας πιστευω ολοι εχουμε κινητο με φωτογραφικη,δεν ζητάμε επαγγελματικες φωτογραφιες αλλα 2-3 φωτογραφιες καθαρες, που να δειχνουν αυτό που πωλειται,ειτε είναι φιλτρο,ψαρια,ενυδρειο,λαμπες,φυτα κλπ.Επισης, ΟΧΙ φωτογραφιες που προερχονται από το εργοστασιο .Πχ πωλειται φιλτρο της ταδε μαρκας και για φωτογραφια εχει αυτην που εχει στην σελιδα του κατασκευαστη.OXI δεν θελω να δω τετοια φωτογραφια, θελω να δω μια που να δειχνει σε τι κατασταση είναι το φιλτρο που εσυ(αναφέρομαι σε ολους και σε εμενα) πουλας.Αγγελιες του τυπου: στειλε μηνυμα να σου στειλω φωτογραφιες,να βγουμε για καφε να τα πουμε πιστευω πρεπει να διαγράφονται.Επισης καλυτερο θα ηταν πιστευω να γράφονται και οι συνθηκες στις οποιες κρατουνταν οι ζωντανοι οργανισμοι.Αμα καποιος θελει να τον εμπιστευτω και να του δωσω τα λεφτα μου πρεπει να εχει μια αγγελια της προκοπης.
Aυτα από εμενα συγνωμη αν κουρασα με το κειμενο μου.
__________________


Οι γνώμες είναι σαν τα ρολόγια που φοράμε.
Ο καθένας μπορεί να δείχνει διαφορετική ώρα..
αλλά όλοι νομίζουν πως η δική τους είναι η σωστή.!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01381 seconds with 11 queries