Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 13-09-12, 13:48
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικα διαφωνω στο να "μοιραζει". (με την εννοια του δωρεαν η της εντελως συμβολικης τιμης) για αρκετους λογους πρεπει να βαλει μια αρκετα τσιμπιμενη για τα δεδομενα των γκαπυ τιμουλα ωστε :

1. Να βγαλει τα εξοδα του (οποιος διαφωνει ας εκανε ο ιδιος εισαγωγη)
2. Να μην καταληξουν σε ασχετους με τιποτα τριλιτρα και δεκαλιτρα
3. Να μην καταληξουν στις κοιλιες τιποτα πιρανχας
4. Οποιος τα γουσταρει να τα εκτιμησει κι ολας

Οποιος πραγματικα καταλαβαινει την γονιδιακη ανωτερωτητα αυτων των ψαριων και του αρεσει το ειδος δε θα εχει προβλημα με αυτο




Ειδικα για το 2 και το 4 εχω ευχηθει παμπολλες φορες οι τιμες των "φθηνων" ψαριων να ηταν 10-100 φορες υψηλοτερες απο αυτες που ειναι τωρα




btw καλως τα δεχτηκες φιλε, να πω την αληθεια επειδη εχω υπ οψη μου την εισαγωγη που λεγαμε βλεποντας τη συσκευασια δε μπορω να πω πως ηρεμισα εντελως... Περιμενα να εχει διαχωριστικο φελιζολ απο ψαρι σε ψαρι οπως δειχνει το βιντεακι με τη συσκευασια ενος ψαριου... αραγε αν τους το ζητησουμε θα το κανουν η θα μας γραψουν κανονικα κατα τ Ασιατικα προτυπα (λενε παντα ναι, και φυσικα κανουν τα δικα τους, α και τους Ινδονησιους τους εχω σε λιγο μεγαλυτερη εκτιμηση ως προς την υπευθυνοτητα στις δουλειες τους απ τους Ταιλανδους)
ΜΑλλον..παρεξήγησες τον τρόπο που το έγραψα....Το να ΜΟΙΡΑΖΕΙΣ δεν σημαίνει τσαμπα σε ασχετους αλλα να εχουμε γονίδιο απο καποιας ανώτερης κλάσσης γκάπυ στην ελλάδα...ελπίζω να εγινα ποιο κατανοητός...
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01590 seconds with 11 queries