Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 11-11-15, 14:33
Το avatar του χρήστη Dimitris77
Dimitris77 Ο χρήστης Dimitris77 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-03-2011
Περιοχή: Μilano
Μηνύματα: 1.187
Προεπιλογή

Ναι εχω και γω,δεν το εχω στησει ακομα για αλλους λογους.Μαλιστα το εβαλα αγγελια γιατι εχω μπλεξει με αναπαραγωγες και ειναι κριμα να καθεται.
Απο αυτα που εχω δει με τα ματια μου μια χαρα ειναι τα ξυλινα για μεγαλες κατασκευες.Το δικο μου να φανταστεις το σηκωνουμε δυο ατομα.Αν ηταν γυαλινο δεν ξερω ποσοι θα χρειαζονταν για να το μεταφερουν.Οσο για την αντοχη αυτο δεν στο απαντησει κανεις με σιγουρια.Παιζει ρολο η ποιοτητα των υλικων και ο τροπος κατασκευης.Αν καποιος εκανε μια πρωτη προσπαθεια κατασκευης ξυλινου και ειχε προβληματα δεν πιστευω οτι ευθυνονται τα υλικα αλλα αυτος που τα τοποθετησε.Και εγω αν κατσω και κολλησω ενα γυαλινο ενυδρειο ενω ειμαι ασχετος και μου ανοιξει στο πρωτο γεμισμα φταιει το γυαλι?
Σωστο feedback θα εχεις μονο απο σελιδες του εξωτερικου που υπαρχουν πολλες ξυλινες κατασκευες τεραστιων διαστασεων.
Και εδω ξεκινησε μια κατασκευη ξυλινου ενυδρειου 4000 λιτρων αλλα δυστηχως δεν ολοκληρωθηκε ποτε λογω διαφορων θεματων που ειχε ο ιδιοκτητης και μελος του φορουμ
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02115 seconds with 11 queries