Θέμα: πρόβλημα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 08-09-16, 17:10
kyriakoska Ο χρήστης kyriakoska δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-04-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από odin79 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλως τον ειχες ξαναανοιξει θεμα και σου ειπαν τι πρεπει να κανεις αρα μαλλον πρεπει να αρχισεις να διαβαζεις!κανε μια προσπαθεια για να μην στεναχωριεσαι με θανατους ψαριων, πολλα απο τα ψαρια που εχεις θελουν χαρεμι αλλαπρεπει να φυγουν γιατι ειναι απο αλλους βιοτοπους και θελουν αλλο νερο περιμενε και τους αφρικανους.ευχομαι να σου πανε ολα καλα http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...91&postcount=4
ναι όντος το θέμα το ξανά άνοιξα αφού όμως πρώτα έδωσα κάποια ψάρια και άλλαξα τον βιοτοπο ( βυθό και βράχους).
Τώρα οπότε βρεθεί η ευκαιρία θα δώσω και τα υπόλοιπα τα οποία δεν ταιριάζουν
Εσείς μου ειχατε προτείνει ωστόσο να κάνω κάποιες ριζικές αλλαγές που οικονομικά εκείνη την στιγμή δεν μπορούσα...τώρα με αυτά που απέμεινα και που διόρθωσα τι μπορώ να κανω.
όσο αφορά την άλγη που έβαλα τους κυκλοφορητες λέτε να έχουν αποτέλεσμα
σας ευχαριστώ πολύ


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tyrinthos Εμφάνιση μηνυμάτων
ας ξεκινησουμε απο ενα πιο σοβαρο θεμα.το ενυδρειο δεν παταει ολοκληρο πανω στο τραπεζακι.μια λυση ειναι να βαλεις ενα κοντρα πλακε στο μεγεθος του ενυδρειου.

μετα θα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν ταιριαζουν ολα τα ψαρια που εχεις..ξερεις με τι ειδος θελεις να ασχοληθεις?τα μαλαουι που εχεις πανε σε χαρεμια και θα προτεινα μονο ενα ειδος απο αυτα στο ενυδρειο σου.
ξερεις διαστασεις να μας πεις?
το φιλτρο σου ποιο ειναι?
οι διαστάσεις ειναι 90×40×50
το φίλτρο είναι eheim classic 2213 για 250 λίτρα
θέλω απλά να κρατήσω όσα περισσότερα από αυτά που έχω για να μην έχω απώλειες και επιθέσεις στο ενυδρείο μου...γιατί ξέρω όπως με είχατε πει ότι τα ψάρια μου δεν κάνουν έτσι πως τα εχω

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kyriakoska : 08-09-16 στις 17:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01776 seconds with 11 queries