Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 02-02-07, 13:13
Το avatar του χρήστη dimitrisgiannoulakis
dimitrisgiannoulakis Ο χρήστης dimitrisgiannoulakis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-01-2007
Περιοχή: Hersonissos, Crete
Μηνύματα: 104
Προεπιλογή

Θα ήθελα να διευκρινίσω ορισμένα πράγματα που νομίζω χρειάζεται. Καταρχήν θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας και να ξέρετε ότι λέτε δεν πέφτει στο κενό, αντίθετα όλα τα λεγόμενα σας αποτελούν βάσεις για αρκετή σκέψη και ψάξιμο. Δεν υπάρχει θέμα ξεροκεφαλιάς εδώ, αλλά θέμα άγνοιας. Είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με ενυδρεία και κανένας από τους γνωστούς μου δεν ασχολείται (σοβαρά) με το άθλημα. Οπότε δεν έχω και πολύ καθοδήγηση. Το σετ της Sera το έχω βρει με 152 Ευρώ. Υπάρχει όμως και άλλη μία λύση την οποία σκέφτηκα σήμερα και θέλω την γνώμη σας. Τυγχάνει (λόγω επαγγέλματος), να έχει ξεμείνει στην αποθήκη μου ένα μηχάνημα David της Amstel (τροχήλατο μηχάνημα βαρελίσιας μπύρας). Το μηχάνημα αυτό έχει επάνω ένα μανόμετρο το οποίο θα μπορούσα να βγάλω και να χρησιμοποιήσω. Επίσης (λόγω επαγγέλματος), συνεργάζομαι με μία κάβα, η οποία μπορεί να μου παρέχει φιάλες με διοξειδιο του ανθρακα, δίνοντας μου την φιάλη παρακαταθήκη (δηλαδή όταν τους την γυρίσω μου την ξεχρεώνουν). Έτσι μου βγαίνουν όλα τσάμπα. Ακούω γνώμες!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη netblues : 03-02-07 στις 10:33
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 11 queries