Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 19-02-17, 15:10
Το avatar του χρήστη shadowlod
shadowlod Ο χρήστης shadowlod δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-06-2013
Περιοχή: kozanh
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mathiu Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη και απο εμενα. Κανεις δεν εμεινε σε "μη απαιτητικα" κοραλια απο οτι εχω δει 😁 Ο κυβος δεν ειναι 45χ45χ45; αν ναι οι τ5 θα προεξεχουν μαζι με το φωτιστικο οι 24 αρες. Επενδυσε μια φορα σε φωτιστικο καλυτερα. Ριξε μια ματια στην ενοτητα diy. Με 2 η 3 των 50 βατ λεντ θασαι μια χαρα ας με διορθωσουν τα παδια αν ειμαι λαθος. Ο κοντρολερ που παρηγγειλες εχει μεταλικο αισθητηρα; αν ναι ψαξε για πλαστικο η αν εχεις απο τον stc. Γνωμη μου επενδυσε σωστα στον εξοπλισμο και λιγο διαβασμα και σιγουρα σε λιγο καιρο θα απολαμβανεις τον δικο σου υφαλο!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ευχαριστώ πολύ..ο κυβος μου ειναι 50 60 50 ..για αρχη τ5 αργοτερα σιγουρα θα δοκιμασω για ενα diy,ακομα δεν μ ήρθε ο κοντρολλερ..θα δω αν ειναι μεταλικος η πλαστικος..γενικα ειμαι σιγκρατιμενο ατομο..θελω ψαρια κ κοραλια που να μπορώ να τα προσέξω κ οχι να τα ταλεπωρω.. σιγα σιγα για το ξεκινημα και βλεπουμε
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alan boy Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίρνει άνετα τ5.
Με υπομονή φιλε όλα γίνονται.εδώ όλοι είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον αλλο.σιγά σιγά θα τα μαζέψεις όλα.
ναι φίλε μου..αργά και σταθερά κ ο θεός βοηθός!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη shadowlod : 19-02-17 στις 15:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,15885 seconds with 11 queries