Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 29-09-10, 19:59
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι όμως, μπορείς να το μετατρέψεις χωρίς κόπο σε μικροκιχλιδούλες Τανκανίκα. Εκτός από τις πέτρες θα σε πείραζε να υπήρχαν και λίγα κενά κελύφη σαλιγγαριών?
Ενοεις οτι τρεφονται με σαλιγκαρια? γιατι ηδη κανω εκτροφη σαλιγκαριων που θελω να τα προοθησω γαι τροφη! αυτο που θελω ειναι να μην βαλω καθολου φυτα (αντε μια ανουμπια το πολυ) Και κατι ακομα θελω να τονισω και να μου πειτε αν ειναι σωστο. επειδη θα χρησιμοποιησω συστημα οσμοσης το "βρομικο" σκεφτομαι να το ριχνω στο ενυδρειο που αναφερω για να ειναι σκληρο, ειναι σωστο?
-------------------------
Παντος το θεμα με τισ νανοκικλιδες απο οτι μου εχουν πει ειναι τοσο μικρες και επειδη κρυβοντια συνεχεια δεν τις βλεπεις και δεν το ευχαριστιεσαι το ενυδρειο!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι όμως, μπορείς να το μετατρέψεις χωρίς κόπο σε μικροκιχλιδούλες Τανκανίκα. Εκτός από τις πέτρες θα σε πείραζε να υπήρχαν και λίγα κενά κελύφη σαλιγγαριών?
τωρα το εψαξα λιγο και κατλαβα τι ενοεις με τα κελυφη των σαλιγκαριων. οχι δεν με πειραζει καθολου. εχω ηδη καποια μεγαλα κελυφη απο παραλια που εχω βρει!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geovai : 29-09-10 στις 19:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 11 queries