Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 27-04-09, 11:47
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο ένας προσπαθεί να προστατεύσει των άλλων μοντ και χάνετε η ουσία της πραγματικής θέσεις που πρέπει να έχει ο κάθε ένας μας εδώ μέσα που για μένα είναι βοήθεια –επεξήγηση – ανάλυση- επιχειρήματα.

. Να λέει ο καθένας κοιτά στο gabμιλάνε με επιχειρήματα και κάνουν σοβαρή δουλειά και όχι ότι τους έρθει στο κεφάλι γραφούν.

Κάπου εδώ θα φάω η καμιά κάρτα επιπλήξεις από σένα πάλι panos-alex/polis
Η κανένα banγενικότερα.

Σκοπός μου είναι να γίνουν τα πράματα καλυτέρα και να είμαστε ποιο υπεύθυνοι από κει και πέρα όλα είναι εμπειρίες ζώης.

Μοντουρατορ για μένα σημαίνει ότι έχει καταλάβει την ευθηνή που του ανάλογη και ότι δε μπορεί να γραφεί ότι νάνε. Αν γραφούν ότι νάνε οι κάπως υπεύθυνοι τι να περιμένει κανείς από τα απλά και νέα μέλη.
.
δε ηξερα αν πρεπει απλα να ανασηκωσω τως ωμους η να σχολιασω αυτα που επεσημανα με μπλε γραμματα....
αν λοιπον εγω γραφω σαν "καπως υπευθυνος" για να υπερασπιστω τον αλλο Μod....και χανω την ουσια....αν γραφω ο,τι ναναι και ο κοσμος δεν καταλαβαινει...μπα....μαλλον τα χερια σηκωνω ψηλα..δε βρισκω τι να πω..

ο in the pond μιλησε με το μελος και θα του δωσει μετρησεις...θα σου το δειξει μια χαρα.....θα μπορουσες απο την αρχη να ζητησεις επεξηγηση και οχι να γραφεις οτι μπερδευεται ο κοσμος και δεν εχει νοημα το ποστ και να μην ποσταρει...
επισης να μην ξεχνας οτι οπως εγραψε και "ο αλλος Mod" σχεδια και τα συναφη απαιτουν χρονο και εχοντας να κανεις πολλα σαν "καπως υπευθυνος"....(οπως τα να διαβαζεις ΟΛΑ τα θεματα, να μετακινεις, να ετοιμαζεις υλικο για υπομνηματα) ισως δε προλαβαινεις να τα κανεις ολα αμεσως...
ενα πιο φιλικο κλιμα γενικοτερα δε θα πειραζε...αν ΜΟΝΟ εγω βρηκα το ποστ σου επιθετικο να σου ζητησω συγνωμη..αλλα δε νομιζω..

τελος, γιατι να φας επιπληξη και ban?..καρτα επιπληξης επιδιωκει κανεις με τη συμπεριφορα του ....και οχι γιατι ειναι συμπαθης η αντιπαθης σε καποιον συντονιστη..
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01796 seconds with 11 queries