Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 26-04-09, 18:33
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου δε ξέρουμε για όλα τα ψαριά πληροφορίες .
(τουλάχιστον Εγώ)
Έτσι που το πάμε στο τέλος θα αναγκάσουμε των apolonistis να κάνει κύβο την λίμνη για να βγουν σε μας εύκολα οι πράξεις!!!!!!
Όπως είπα αν έχει να προτείνει κανείς κάτι καλύτερο να το γράψει.
Το ίσως , θα το δω, θα το κοιτάξω και αν . ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΛΟΓΩ να κάνει κανείς αναφορά και να αφήνει ασάφειες.
Μπερδεύοντας περισσότερο τα πράματα.

Υ.Γ.1 ούτε το πυθαγόρειο να λύναμε
Υ.Γ.2 in the pond χρωστάς μια λύση σε αυτά που είπες.
Φίλε Βασίλη, δεν ξέρω ακόμα τι έχεις μαζί μου, αλλά το τελευταίο διάστημα έχω την αίσθηση ότι χώρια μιλάμε, χώρια καταλαβαίνουμε, πράγμα που με στεναχωρεί αφάνταστα. Δεν είναι λίγες οι φορές όπου αναλύεις και δίνεις διαφορετική ερμηνία σε όσα λέω. Σε παρακαλώ, μην δώσεις σε αυτό το θέμα άλλη διάσταση. Αν είχε πρόβλημα ο φίλος apolonistis με τα όσα του υπέδειξα, σίγουρα θα μας ενημέρωνε.

Ασάφειες γιατί? ΔΕΝ είναι μαγκιά να μπορείς να εφαρμώσεις δύο απλούς τύπους των μαθηματικών. Αν είχα τις συγκεκριμένες μετρήσεις ευχαρίστως θα έδινα και την απάντηση, πράγμα που στο παρόν στάδιο δεν ξέρω.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geoaki Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σε ολους....

και εγω μολις βρηκα λαινερ..και προχωρο τελικα στην υλοποιηση της κατασκευης της λιμνης ,φυσικα με την βοηθεια των φιλων μου....αλλα και με συνεχεις ενημερωση απο το φορουμ σας....

οι διαστασεις που εχω ξεκινηση ειναι 4μ χ 5μ χ 1,70 περιπου οπου θα ειναι και το μεγιστο βαθος...ακομα δεν εχω φτασεις στο 1,70 ειμαι περιπου στους 70εκ τωρα....προφανος για να μην υπαρχη προβλημα με χαμηλες θερμοκρασιες...

παντος μεχρι το τελος των εργασιων ..πριν απο καθε βημα και προβληματισμο θα σας στελνω συχνα πικνα αρκετες αποριες και ερωτησεις..και φοτο φυσικα...
Φίλε geoaki, χαίρομαι ιδιαίτερα που έχεις καταλάβει την αξία της λίμνης και σε καλωσορίζω στην κατηγορία. Θα σε παρακαλούσα όμως να ανοίξεις ένα δικό σου θέμα στην κατηγορία, όπου θα μιλάμε εκεί καλύτερα την εξέλιξη της δικής σου λίμνης.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01789 seconds with 11 queries