Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 18-06-10, 10:49
Το avatar του χρήστη vagvader
vagvader Ο χρήστης vagvader δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-06-2010
Περιοχή: Ξανθη
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων

Στην περίπτωση σου όμως, συναντούμε πλάσματα υβρίδια που τα έχουμε μόνο για σόου. Δεν εξυπηρετούν σε τίποτε. Άρα πώς δικαιολογείς το εγχείρημα σου?

Όταν όλοι μας αγοράσουμε από μια παπαγαλίνα, τότε οι χρυσοδάκτιλοι επιστήμονες που καραδοκούν, θα προχωρίσουν και σε άλλες "έξυπνες μεταλλάξεις" ειδών. Το βρίσκεις αυτό φρόνιμο να γίνεται από κάθε άποψη? Μπορείς να σκεφτείς πόσο μπορεί αυτό το ενδεχόμενο να χαλάσει την ενυδρειακή κοινότητα? Είναι ποτέ δυνατόν ένα ενυδρειακό φόρουμ να επικροτήσει ένα τέτοιο γεγονός?

Προσωπικά σου προτείνω αφού έχεις ήδη την εμπειρία, να αναπαράξεις δύσκολα αληθινά είδη ψαριών. Θα είμαι ο πρώτος που θα επικροτήσει το αποτέλεσμα σου. Σκέψου αυτά που σου έχω πει.
Ναι... δεν ειμαι αντιθετος με οσα λες και εχεις δικιο, δικαιολογω ομως το εγχειρημα μου γιατι δεν ειναι μονο σοου. Ειναι πανεξυπνα και πολυ ενεργητικα ψαρια. Και ως απογονοι συμβατων κιχλιδων οι οποιες δεν υστερουν σε τιποτα απο τους γονεις, ισα ισα λογο του φαινομενου της εταιροσης παιρνουν τα καλυτερα γονιδια, το αποτελεσμα σε καποια απο αυτα ειναι το καλυτερο που μπορει να βγει. Οσο για αναπαραγογες καθαρων ειδων, εχω στο ιστορικο παρα πολλες καθαρες αναπαραγογες απο aeguidens rivulatus "green terror", Jack dempsey, cichlasoma cintrinelum.
 
Page generated in 0,01584 seconds with 11 queries