Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 16-12-15, 11:28
Το avatar του χρήστη panos84
panos84 Ο χρήστης panos84 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-06-2005
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 451
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην panos84 Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην panos84 Send a message via Skype™ to panos84
Talking

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.
Λιπανση ριχνω τριτη-πεμπτη απο 5ppm no3,απο 7ppm Κ κ λιγο P.
Δευτερα-τεταρτη-παρασκευη εχω κανει διαλυμα power 4+ Fe με αναλογιες οπως το flourish(καλη μαγκια)κ ριχνω 4μλ καθε φορα.
Σαββατο-κυριακη μπορει να ριξω κατι ή καθολου βλεποντας κ κανοντας.(200+λτ καθαρα)
Διαχυση κανω με τον μικρο που επισυναπτω(κανει νεφος),αλλα απο οτι ακουω κ διαβαζω το mix max ειναι οτι καλυτερο και πραγματικα το πιστευω γιατι ειναι κατι παρομοιο με τις πατεντες που φτιαχνουμε και βγαινει κ σε δυο μεγεθη 22 και 32 εκατοστα καπου εκει αναλογα με το φιλτρο.Πιστευω οτι αν σε εναν DIY βαζαμαι στην εξοδο ενα spray-bar θα ηταν τελειο για καλυτερη κυκλοφορια του διαλυμενου CO2.
Το χαλι κατω ειναι M.micrathemoides κ καθε βδομαδα κουρευω κ αλλη μιση ωρα μαζευω.Εβαλα να δοκιμασω κ εγω το χαλι...μιας κ δεν ειχα...ειναι κορυφη....τωρα ενταξει θα προτιμουσα ενα που να μην το κουρευω τοσο συχνα(υπαρχρει κανενα?)
Και καθομαι και το χαζευω...κ μου ερχονται τρελες ιδεες....εχω υποψη μου ενα θηριο 168*53*65 καθαρα κ δεν κρατιεμαι...λετε
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  co2..jpg
Εμφανίσεις:  257
Μέγεθος:  37,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  co2.jpg
Εμφανίσεις:  255
Μέγεθος:  10,1 KB  
__________________
http://www.daniel-studios.gr
450lt καρδιναλοι-ροδοστομοι-οτος-auneus φυτεμενο
110lt ραμιρεζι ζεύγος
240lt Ν.caudopunctatus
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 12 queries