Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 16-12-05, 12:20
dracula7 Ο χρήστης dracula7 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2005
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 27
Talking τελευταιες ερωτησεις

πολλυ ενθαρυντικο αυτο γιατι μην γνωριζοντας πολλα θα μου ηταν πολυ δυσκολο να ψαχνω για συγκεκριμενους χρωματισμους.αυτο τον καιρο ασχολουμαι με την δημιουργια ενος ασ το πουμε ριφ(160 λιτρα).με το που θα τελειωσει θα βαλω μπροστα το σχεδιο betta μιας και μου αρεσουν πραγματικα τα ψαρια αυτα και θα ηταν πολυ ενδιαφερον αν καταφερνα κιολας να τα αναπαραγαγω.θα επανελθω στο θεμα οταν θα ειμαι ετοιμος.για τωρα θα ηθελα να κανω καποιες τελευταιες ερωτησεις.με τι ρυθμο μεγαλωνουν τα betta??αν αναπαραχθουν και θεωρητικα δωσουν μια 20αδα νεα ψαρακια χρειαζομαι πρακτικα 20 μικρα ενυδρεια μιας και δεν μπορω να εχω 2 μαζι στο ιδιο ενυδρειο ???sorry αν η ερωτηση ειναι λιγο χαζη. η δευτερη ερωτηση ειναι αν στο ιδιο ενυδριο μπορεις να βαλεις μονομαχο και νεον.το τελευταιο που θελω να ξερω ειναι αν το αρσενικο χρειαζεται γενικα περισοτερο χωρο απο το θυληκο ι αντιθετα?αυτο το ρωταω γιατι μαζι με το 6αρι εχω ενα 12αρι που θα φιλοξενησει τα μελη του ζευγαριου και αναρωτιεμαι ποιο να βαλω που.ελπιζω να μην σας κουρασα!!!!
__________________
160 litra koinoniko
140 με κηχλιδες αφρικης
και αναμενεται ενα reef 160 λιτρα...
KAI ΜΕΝΩ ΣΕ ΔΥΑΡΙ!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01379 seconds with 11 queries