Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 01-11-10, 23:22
Το avatar του χρήστη Crazy_Beaver
Crazy_Beaver Ο χρήστης Crazy_Beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2010
Περιοχή: Δάφνη
Μηνύματα: 747
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
...ειναι ακριβα αλλα καπως πρεπει να φαινετε οτι πληρωνεις γερμανικο προιον και μαλιστα τον πρωτοπορο στις υποβρυχιες αντλιες...(eheim)
Οσο για τα αλλα "Γερμανικα, να τα κανεις"(Τετρα-μετρα-σετρα...) μεχρι εχθες δεν ηξεραν τι ειναι το εξωτερικο φιλτρο,λογικο ειναι να παρουν την φθηνη Κινεζικη τεχνολογια για να μπουν στην αγορα
Την τεχνογνωσια-τεχνολογια-αξιοπιοστια ας την αποκτησουν και αυριο κιολας ,αν ειναι να πεσουν οι τιμες στα Γερμανικα,αλλα δεν θα τους σταθω σ'αυτη τη προσπαθεια....ας ειναι αλλοι οι τυχεροι αφου ετσι θα νιωθουν:οτι πηραν ενα φθηνο Κινεζικο και δοξα τον Θεο δεν εχασε-χαλασε(τουλαχιστον μεχρι στιγμης...)
(υ.γ....οταν καποια στιγμη τα Ιαπωνεζικα απεκτησαν αξιοπιστια τοτε και εγω επαψα να εχω ενδοιασμους,αλλωστε avensis εχω και δεν "κολλαω")....
διαφονώ κάιθετα με το όλο σκεπτικό σου και πιστεύω ότι εταιρίες σαν την eheim τέτοια σκεπτικά εκμεταλεύονται.Πάρε 2 κινέζουν να έχεις και καλύτερη φίλτρανση και καβάτζα.Θα χαλάσουν και τα 2; Οσο για την Κίνα αν είναι ετσι όπως λες βγαλτα όλα απο την πρίζα σπίτι σου γιατί θα πάρεις καμια φωτιά.Παιδιά οι καιροί αλλάζουν και χώρες όπως κινα και ινδία αναπτύσονται όπως τα βακτήρια στα φίλτρα μας οπότε σώστε τα λεφτά εκεί που σας πέρνει. Γιαπωνέζικο αυτοκίνητο δεν θα έπερνα ακόμα και σήμερα για τελείως διαφορετικούς λόγους όμως.σχεδίαση, τρομερή ποιότητα υλικών και πάει λέγοντας αλλα φιλτράκι ηλιο ήλιο θα πάρω σίγουρα!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crazy_Beaver : 01-11-10 στις 23:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01767 seconds with 11 queries