Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 28-06-10, 08:47
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
σε καλό σου με λίγωσες στο γέλιο!!! Η δική μου να δεις τι εξοπλισμό έχει! Ένα ολόκληρο νάιλον για να μην φεύγει το νερό!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γιατί γελάς? Το εννοώ αυτό που είπα. Το λάινερ αν και χρησιμοποιείται στις λίμνες για κοι, εντούτοις το κόστος του δεν απέχει και πολύ από μια τσιμεντένια κατασκευή. Τα καλής ποιότητας λάινερ είναι ιδιαίτερα ακριβά. Αν υπολογίσουμε μάλιστα ότι και στο λάινερ θα χρησιμοποιήσουμε bottom drain και λοιπό εξοπλισμό...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Σοβαρά τώρα μια συμβουλή θα σου δώσω αν και σίγουρα την ξέρεις! Όσο και να παθιάζεσαι μην κάνεις βιαστικές κατασκευές!!!
Aυτό εννοείται Λούση μου. Είναι καθαρά ψυχολογικός πόλεμος που πρέπει να αντισταθείς. Οι βιασύνες πολύ σωστά μακροπρόθεσμα πληρώνονται πολύ ακριβά. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν τελείωσε ακόμα το τρίτο χέρι. Αφού με πόνεσε πολύ το χέρι μου (αριστερόχειρας κιόλας), το πονηρό μου μυαλουδάκι με ανάγκαζε να "κλέψω" λιγάκι στην ποιότητα εφαρμογής. Θεώρησα σωστό τότε να τερματίσω οποιανδήποτε δραστηριότητα εκεί και να καταπιαστώ με μιαν άλλη λιγότερο επίπονη και πιο δημιουργική...(κτιστό τουβλάκι). Εργασίες "Δόξα σοι ο Θεός" αμέτρητες και αριθμημένες πιο πάνω...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή συνέχεια!!!
Ευχαριστώ...
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02555 seconds with 11 queries