Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 08-08-08, 19:00
Το avatar του χρήστη aginor
aginor Ο χρήστης aginor δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-04-2008
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 85
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην aginor
Προεπιλογή

το ξερω οτι μου το εχετε ζητησει αρκετες φορες. για τον απιστο θωμα(!) να πω οτι δεν ειναι καθολου ακαδμαικο. ειναι ετοιμη η δεξαμενη. την γεμισα με 8 τονους νερο και ειδα οτι χανει. φωτογραφιες δεν μπορω να ανεβασω μεχρι να εχω σε βιντεο την εκφραση και τα λογια του υπευθηνου καθηγητη οτι δεν περιμενε να κανω κατι τετοιο. αν το δει απο εδω και δεν του κανει ιδιαιτερη εντυπωση ή δεν του φανει απιστευτο μπορει να υποστιριξει οτι λειτουργουσα με δικες του εντολες.
εχει να κανει με τα δικαιωματα πανω στην μελετη. ξερετε πολλες περιπτωσεις καθηγητων που εχουν εκμεταλευθει εγρασιες που δεν ηξεραν καν τι ειναι στην αρχη.
καποιος εδω μεσα με το ονομα azores που μηλησαμε εδειξε ενα παραπανω ενδιαφερον και του εδωσα διευθηνση και τηλεφωνο για να ερθει απο εδω να το δει. οποιος εχει την περιεργεια μπορει να ερθει απο εδω αν ειναι κοντα. κερναω και καφε με μπολικα παγακια!!!
(ουτε και εγω δεν θα πιστευα κατι τετοιο ευκολα σε ενα forum που ο καθενας μπορει να γραψει οτι θελει)
μπαη δε γουεη, εκοψα ενα τετραγονο χοντρο ναυλον, του εκανα ενα πλασιο με Sikaflex (μονοτικο σαν την σιλικονη) και το εβαλα πανω απο την τρυπα. το sikaflex εκανε την στεγανοποιηση και οταν εχασε το νερο κατω απο το ναυλον η πιεση εκλησε μονη της την τρυπα.
τι ακριβως ειναι, καπετανιε, το αντιμαμαλο?
(πειρα και ενα κουτι ετοιμο ταχυπικτο τσιμεντο να το εχω για καβαντζα)
__________________
Ζωη δεν ειναι να ξυπνας,να τρως,να θετεις παλι,
Ζωη ειναι να εισαι ξυπνητος οταν κοιμουνται οι αλλοι......
Ζωιδακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01729 seconds with 11 queries