Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 28-05-08, 02:04
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

δεν εχω καταλαβει γιατι θεωρειται οτι οποιος ασχολειται με το χομπι σε αυτο το forum εχει τα απειρα χρηματα οποτε οτι πουλαει το δινει σε μια συμβολικη τιμη αφου δεν το θελει αλλο γιατι αυτη τη γνωμη εχω σχηματισει
αυτοι<πετσοπ> προσπαθουνε να βγαλουνε τα προς το ζην πολλοι απο μας προσπαθουνε να πουλησουνε τα αχρηστα οχι για να τα φανε στους καφεδες αλλα για να μπορεσουνε να συντηρισουνε υπαρχοντα ενυδρεια η να κανουν κατι νεο οχι για κερδοσκοπια συνεπως ο καθενας που πουλαει για τετοιο λογο θελει να πουλησει στην καλυτερη τιμη που μπορει φυσικα χωρις να κοροιδεψει ως προς την ποιοτητα κτλ η να εξαπατησει αλλα στα ορια του να βλαψει τον αλλον

πολλοι απο σας μπορει να μην το καταλαβαινεται αυτο γιατι τα 10-20-30ε να τα μην τα θεωρειται σημαντικα αλλα εχω περασει 10 μερες με 30ε οπως και πολλοι αλλοι φοιτητες εδω μεσα φανταζομαι για να παρω ενα μηχανημα η κατι αλλο για το ενυδρειο μου και οχι μια και δυο

σκευτειται λοιπον πως θα ενοιωθα αν πουλουσα κατι για το οποιο εχω κανει καποιες θυσιες με σκοπο να παρω κατι αλλο και να μου ριχνε ενα λινκ απο ebay καποιος με φτηνοτερη τιμη και επιβλητικο υφος οτι παω να κοροιδεψω τον νεο ανυποψιαστο χομπιστα...


ολα αυτα μπορει να μην εχουν αμεση σχεση με το θεμα του ποστ και να γυρναω παλι πισω σε παλιες συζητησεις αλλα βλεπω ολο τραγικες σκηνες στις αγγελιες τελευταια

ασχοληθειτε με κατι αλλο παιδια δεν θα φτιαξουνε οι αγγελιες το χομπι με το να κανουμε τους ντεντεκτιβ οι αλλοι σε οποιον πουλαει κατι και να τον κραζουμε μαζικα δεν προσφερουμε κατι
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01595 seconds with 11 queries