Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 29-01-13, 10:43
Το avatar του χρήστη snakepanos
snakepanos Ο χρήστης snakepanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2009
Περιοχή: θεσσαλονικη,Α Τουμπα
Μηνύματα: 1.457
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanlee Εμφάνιση μηνυμάτων
Μακριά αλλά κανονίζουμε μια εκδρομουλα(αν βολεύει λόγο δουλειάς) και ερχόμαστε! Παίδες αν μπορέσετε να δώσετε και ημερομηνία...
-------------------------
Κουραμπιε 8 φεβ κατεβαίνω Σέρρες μιας και η γυναίκα μου ειναι απο κει...έχω 1 τ8 30 watt day lighgt και μια τ5 αδιάβροχη επίσεις μπορώ να δώσω ένα 60 λιτρο οβαλ ενυδρείο το οποίο υπήρξε μονομαχιαριο αν τυχών σας βολεύουν αυτά στείλτε μ κάποιος ένα πμ για να τα ετοιμάσω να τα πακετάρω και να σου τα φέρω....
Νασε καλα φιλε μου αλλα την μερα που θα κατεβεις εμεις θα τα εχουμε ολα ετοιμα ,7,,με 10 ειναι η εκθεση.
-------------------------
Έχουμε ενα ενυδρείο 120 λιτ .
Ενα ενυδρειο 54 λιτρα με βάσει.
Ενα 30 λιτρ.
Ενα 20 λιτρα .

Έχουμε φυτά ξύλα πέτρες και υπόστρωμα για όλα τα ενυδρεία .

Θα χρειαστούμε ενα ενυδρείο ακόμα κατα προτιμήσει 80 λιτρα ,θα δουμε τι θα κάνουμε,,το πολύ πολύ φέρνω το δικο μου γεμάτο οπως ειναι



Ο φίλος μας ignatios μας δίνη ,,2 θερμοστατες 100,,200 watt,,και 3 χρονοδιακοπτες.
Ο φιλος μας ,stivv 27 αν μπορέσει και τα φέρει ένα 2213,και ενα 25 λίτρο.

Εθελοντές μέχρι στιγμής ειναι

Sarpijk Βοηθεια το πρωι.

Mikros84 Στο στήσιμο το απόγευμα

Narampa ,,,και μας δίνη και μονομαχινες ,,θελουμε και εναν αρσενικό να τις κάνει κουμάντο,και ακομα φυτα διαφορα.

Το περίπτερο ειναι το 2 και το ΣΤΑΝΤ 8 Α.
Αυριο θα παμε να δουμε τον χώρο μαζι με τον Θόδωρο [ nazgul].

Να δουμε αν εχει ψησταριά σημαντικό αυτό.

Περιμένουμε και άλλους εθελοντές.
Οτι χρειαστούμε θα το ανεβάσουμε εδω στο post μας.

Σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λογία και για την βοήθεια και για την στήριξη που μας δίνεται.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη snakepanos : 29-01-13 στις 10:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01537 seconds with 11 queries