Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 14-03-13, 10:39
moufas1973 Ο χρήστης moufas1973 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-02-2013
Περιοχή: φαληρο
Μηνύματα: 105
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομιζω καταλαβα ποια αγγελια σε εκανε να ποσταρεις αυτο το τοπικ...προσφατη και μας επεσαν τα μαλλια ολους οταν την ειδαμε. Βροχη τα πμ να διαδωθει το νεο!!!!

πχ αν κανω εγω με εσενα ια συναλαγη και πανε ολα καλα, ανεβαζω τοπικ με θεμα "vaspiou" και λεω μεσες ακρες οτι ολα καλα, και πλεον με οποιον αλλον κανεις συναλλαγη ειναι διαθεσιμο το τοπικ να γραψει και αυτος, αλλα και να το συμβουλευτει για τυχον αρνητικα σχολια, πριν παρει το προιον. Πιστευω ειναι πολυ χρησιμο να υπαρχει κατι τετοιο σε ολα τα φορουμ.

ΥΓ και ΦΥΣΙΚΑ το φορουμ δεν περνει θεση στην αντιπαραθεση ουτε εχει ευθυνη για την οποιαδηπωτε ασυνενοησια μεταξυ πωλητη αγοραστη.
Οντος καποια αγγελια μου πεταξε τα ματια εξω και ειπα να ποσταρω για να ξερουμε και τι ζηταμε
Το θεμα ομως ειναι να βοηθησουμε την παρεα που ειτε πουλαει οπως και οσο να ναι ειτε αγοραζει οτι βρει και να προτεινουμε καποιο τροπο σκεψης και μια κατευθυνση που θεωρειται και δικαια και λογικη ( οχι απο εμενα αλλα απο το συνολο των αγοροπωλητων μια και το εχω πολυ ψαξει το θεμα )

Επισης θεωρω μεγαλο πλεονεκτημα σε μια κλειστη κατα καποιο τροπο ( και εννοω οτι δεν μπαινει ο καθε ανωνυμος να ποσταρει υπερ καποιου με δολο) και αφιλοκερδη παρεα οπως η δικη μας να υπαρχει η δυνατοτητα να σχολιαζεται καποιος πωλητης ή καποιος αγοραστης γιατι θεωρω οτι αυτο βοηθαει παρα πολυ τους σωστους αγοραστες και πωλητες και αντιθετως μας προφυλασσει απο χασιμο χρονου και συχνα χρηματων και απο κακοτοπιες λογω συνεργασιας με αναξιοπιστους.

Δεν γνωριζω φυσικα εαν αυτο ειναι τεχνικα εφικτο και εαν συμφωνει η ομαδα διαχειρησης μια και σαν στοχο θα εχει οχι το να κρινουμε και να κατακρινουμε αλλα να αλληλοβοηθηθουμε στις αγοροπωλησιες μας

υ.γ. το τι σχολιαζει ο καθενας για τον αλλον και εαν εμεινε ικανοποιημενος ή οχι ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΛΑΙΣΙΑ ΕΥΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΙΟΥ φυσικα και δεν εχει να κανει με το φορουμ ή τους διαχειριστες. Ισα ισα τα παιδια μας δινουν ενα βημα λογου αφιλοκερδως, που δεν ειναι υποχρεωμενα στην τελικη, απο το οποιο μπορουμε να εξυπηρετηθουμε με τις αγγελιες και ειναι και τιμη τους.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01672 seconds with 11 queries