Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 05-06-10, 22:12
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannossavva Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή Άντρο εγώ που δεν χρησιμοποιώ U.V είμαι αρχάριος? Μην τρελαθούμε τώρα. Κάθε εβδομάδα βλέπεις την λίμνη μου τουλάχιστον μια φορά. Βγές και πες δημόσια αν είδες ποτέ την λίμνη μου πράσινη. Απλά δεν θέλετε να παραδεχτείτε ότι τα φυτά είναι το καλύτερο φίλτρο στην λίμνη και ότι το U.V είναι αχρείαστο.

Άντρο μιλάω πάντα με αποδείξεις σε ότι γράφω και αφήστε επιτέλους τους καινούργιους ανεπηρέαστους. Η λίμνη μου είναι εδώ και ευτυχώς που την έχουν δει αρκετή από εδώ μέσα. Τα περί αρχαρίους και τέτοια άφησε τα στην πάντα γιατί αυτή που διαβάζουν εδώ θέλουν αποδείξεις και όχι λόγια του αέρα.

Μην με προκαλέσετε άλλο γιατί από εδώ και πέρα θα σας απαντάω σε αυτό το ύφος και σε όποιον αρέσει.
Οχι εσενα δεν ειναι πρασινη αλλα εχεις εναν πανεμορφο κοκκινο βυθο και ψαρια γιγαντες.........

Και για ποιες αποδειξεις μιλας για το οτι τα ψαρια σου εμειναν νανοι η τον κοκκινο βυθο???
Δηλαδη ξεροκεφαλε με αυτα που εχεις δοκιμασει εισαι ευχαριστημενος????
Επειδη δηλαδη την πατωσες στο φυτο και δειχνει η λιμνη μια ομορφη εικονα προσφερεις στα ψαρια σου τα παντα??????????

Δες τα κοι σου και κρινε μονος σου......

Που διαβασες οτι οποιος δεν εχει uv ειναι αρχαριος??????? Ξαναδιαβασε τι εχω γραψει....

Λοιπον απο δω και περα θα μιλω κι'εγω με αυτο το υφος γιατι νομιζω οτι εχουμε ξεφυγει και κουραστει να ακουμε οτι αυτο το εχω δοκιμασει και αυτο το εχω δοκιμασει........

Καλο ειναι να δοκιμαζουμε αλλα αυτες τις δοκιμες ας τις αφησουμε για τον εαυτο μας απο τη στιγμη που ειναι λανθασμενες και τα αποτελεσματα φαινονται στην ουσια και η ουσια ειναι τα ψαρια.

Αυτα απο μενα και μενω μεχρι εδω.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MIXALIS CYPRUS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε αδελφια ειναι οκ.. συζητηση κανουμε μην τσακωθειτε για ενα τοσο ασημαντο πραμα..

Εισαστε και οι 2 εμπειροι ιδιοκτητες λιμνης . Ειναι λογικο να εχετε διαφωνιες .Ειδικα για ενα τετοιο θεμα που αν κρινω απο τα ξενα φορουμ μεχρι τωρα ειναι αμφιλεγομενο..
Οχι ρε φιλε δεν ειμαι εμπειρος......ημουν ειμαι και θα ειμαι αρχαριος....
Εχω πει την αποψη μου, αλλα αμα ακουω μακακιες και πραγματα που δεν δουλευουν τα παιρνω στο κρανιο.

Σας ευχομαι καλη συνεχεια.
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 05-06-10 στις 22:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01667 seconds with 11 queries