Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 07-06-10, 00:27
Το avatar του χρήστη MIXALIS CYPRUS
MIXALIS CYPRUS Ο χρήστης MIXALIS CYPRUS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2010
Περιοχή: Λεμεσος Κυπρος
Μηνύματα: 540
Προεπιλογή

Δεν αφαιρείται η αιωρούμενη άλγη με δύκτι. Την περιορίζεις πολύ όμως με ένα βαμβακερό ύφασμα με το φιλτράρισμα, ή με την χρήση μεγάλης επιφάνειας ενυδρειακού βαμβακιού (υαλοβάμβακας). Κάτι βέβαια που θα πρέπει να μεριμνάς αρκετά.[/QUOTE]

την αφαιρουσα βασικα με ενα ποτηρακι παρα πολυ ευκολα.Μηπως μιλαμε ομως για αλλου ειδους αλγη?
-------------------------
Βασίλη εχω διαβάσει οτιδήποτε σε ελληνικό φόρουμ υπήρχε για το θέμα και είδα ακόμα και εσένα σε κάποια άλλη χρονική περίοδο να αμφιβάλλεις γιατη χρήση της uv . Μαλιστα σε αυτη τη συζητηση ελαβε μερος και ο Γιαννης πανω που μας περιγραφει μια εμπειρια με δεκαμενη με χρυσοψαρα στην Κυπρο Ομολογώ ότι ηταν ένας λόγος που με έκανε να το ψάξω παραπάνω . Ειναι λογικό ομως με την παροδο του χρονου αφου δοκιμάζεις συνέχεια καινούρια πράγματα να βρήκες τη χρυσή τομή .


Εγω θα εχω χρυσοψαρα αλλα οσα αναλογουν στα λιτρα μου .Οχι ιχθυοφόρτωση .Νομιζω εισουν κατατοπιστικος σε αυτα που ειπες και βοηθησες παρα πολυ !
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MIXALIS CYPRUS : 07-06-10 στις 00:27 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01401 seconds with 11 queries