Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #95  
Παλιά 21-06-08, 16:56
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από serifios Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη το "βιασαμε" το θεμα και στην αρχη ξεκινησε αν μια ωραια προσπαθεια,μηπως τα υπολοιπα να μεταφερθουν σε αλλο ποστ. Εχει μπερδευτει πολυ και ειναι δυσαναγνωστο.
φιλε σεριφε δεν ξερω και πολλα ποστ που δεν "βιαστηκαν"...προσωπικα αν εχει βαρος η γνωμη μου επειδη ανοιξα το θεμα θα ηθελα να μεινει ως εχει για να μην αλλοιωθουν τα λεγομενα κατα τη μεταφορα ποστς....και θα ξανακανω παρουσιαση αλλου....ισως με τιτλο.."οικολογικο ελληνικο βιοτοπικο"..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφόσον θέλεις η προσωπική μας συζήτηση να συνεχιστεί εδώ μέσα δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Το αν σε ειρωνεύομαι ή όχι το γνωρίζεις πολύ καλά (ειδικά μετά την τηλεφωνική μας επικοινωνία ανάμεσα σε γέλια και άλλες φιλικές χαζομαρίτσες)
μακη τα τηλεφωνα προηγηθηκαν...δεν με στεναχωρεσε η αποψη σου χθες και προχθες αλλα το πρωτο σου σημερινο μηνυμα δεν το περιμενα και σου το ειπα εξ'αρχης
αλλά προφανώς θέλεις να το κρίνουν και οι υπόλοιποι από δυο τυχαίες φράσεις.
μακη εσυ ισως τις λες τυχαιες φρασεις...αλλα εγω θιχτηκα...
Η αλήθεια είναι ότι πραγματικά δεν σε ξέρω, δηλαδή κυριολεκτικά μιλώντας δεν ξέρουμε ο ένας τον άλλο. Έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο πολλές φορές, σε έχω βοηθήσει με τα λιπάσματα και τον φωτισμό, σου έχω δώσει ψαράκια, μου έδωσες φυτά, ήπιαμε μια μπύρα παρέα αλλά μέχρι εκεί.
ολα αυτα δεν παραγραφονται...εκτιμουνται και συνεχιζουν να υφιστανται...
Δεν γνωριζόμαστε στην πραγματικότητα. Ενώ λοιπόν έχεις λάβει 4 μηνύματα σήμερα όπου σου εξηγώ ακριβώς το τι συμβαίνει, τι εννοώ, δέχομαι τις απαντήσεις σου και σου απαντώ με αντίστοιχα επιχειρήματα, εσύ ξανα-απαντάς, κάνωντας πως δήθεν δεν καταλαβαίνεις.
δεν κανω οτι δεν καταλαβαινω...απαντω με επιχειρηματα κι εγω...ετσι φαινεσαι κι εσυ σε μενα εξαλλου...οτι δεν καταλαβαινεις....ετσι ειναι οταν 2 ατομα εχουν αντιθετη αποψη...
Όταν λοιπόν έρθω ξανά στην Αλεξανδρούπολη, θα τηλεφωνήσω να βρεθούμε για μπύρες ή φαγητό ΑΛΛΑ το συγκεκριμένο θέμα για μένα τελειώνει εδώ.
και για μενα εδω θα τελειωσει και θα σε περιμενω οποτε θες...η ειλικρινεια δε θελω να θεωρηθει κακια...
Ας θριαμβεύσει η βλακεία από δω και πέρα (και ξέρεις πολύ καλά ότι δεν αναφέρομαι σε σένα)
και σε μενα που δεν αναφερεσαι τι το θελες το τελευταιο??
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 21-06-08 στις 16:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01873 seconds with 11 queries