Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 28-05-16, 14:42
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

χμμ δηλαδη, αφηνει ανεξελενκτα θρεπτικα στο νερο , χωρις να μπορουμε να ελενξουμε με καποιο τροπο αν εχουν αυτα τα θρεπτικα σωστη αναλογια μεταξυ τους??? Μαλλον ειμαι πολυ αρχαριος για να συμμετεχω σωστα σε αυτο το θεμα,, τωρα διαβαζω ουσιαστικα για λιπανση κτλπα.

Ομως, ουσιαστικα με το καθε υποστρωμα δεν εχουμε αυτο το θεμα? δηλαδη, να μην γνωριζουμε ακριβως τι ποσοτητες θρεπτικων αφηνει στο νερο,
ακομα και τα αγοραστα , οσο μελετημενα και να ειναι , θα εχουν μεταβολες,
στο κατω κατω γινεται να πετυχουμε την τελεια αναλογια θρεπτικων?
πιο πολυ το εχω νιωσει το θεμα με τις ελειψεις, οτι μπορω πχ να βλεπω τις ελειψεις απο τα φυτα μου ,να κανω την διαγνωση στο τι τους φταιει,
και απο εκει και περα να σημπληρωνω καποιο ζουμι για αυτην την δουλεια για να καταφερω να αναπληρωσω το θρεπτικο που εχει ελειψη..
μπλεκει το πραγμα για εμενα γενικα ,μου λειπει πολυ διαβασμα..

δεν θελω να κουρασω κιολας οσους διαβαζουν το thread










-------------------------
Ακυρο//
δεν καταλαβαινω βεβαια απο κοκκομετριες αλλα τετοιου τυπου προιοντα ενδεχετε να κανουν αραγε δουλεια??

απο κοκκομετρια ειναι υπερβολικα χοντρο?
http://www.praktiker.gr/p/diogkomeni...6mm-10lt-69163
-------------------------
η τυρφη απο το πρακτικερ, το μεγαλο το πακετο μου κανει για να μαλακωνω το νερο?? ειναι αυτη!

-------------------------
και γενικα αυτην μου λεγατε??πειγα σημερα, πειρα γωνιες , ξυλα λεντοταινιες σιλικονες, μου φυγε ενα πενινταρικο, και δεν πειρα τιποτα για το υποστρωμα .. αλλα πειγα και την ειδα αυτην,,
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apostolis.pan : 28-05-16 στις 14:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 11 queries