Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 25-05-16, 11:07
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

χαχα συνηθως τετοιες ωρες λειτουργω,
σκευτομουν να το ανεβασω πιο μετα το θεμα γιατι αφορα προτζεκτ που θα αργησει, λογο καλοκαιρινων διακοπων και δουλειας, ομως το αποφασησα να το φτιαξω τωρα το θεμα για να υπαρχει και για αλλους,

στο θεμα.
δηλαδη εκατσες και εκανες τον πυλο μπαλακια μπαλακια?? θα βοηθουσε να προσπαθησω να τα κανω ενα με την τυρφη, και μετα να τα βγαλω σε μικρα κομματακια? να τα φερω σε μορφη πχ οπως ειναι το flurite.. σκοπευω να το φτιαξω χωρις χαλικι, γιατι πιστευω πως θα ειναι πολυ πιο δραστικο, και πιο καλο για το υποστρωμα.Ωραια η διαδικασια που περιεγραψες για να κατσει.. η τυρφη σε αυτην την μορφη καθεται ομως? επησις τον πυλο απο που τον ειχες παρει? υπαρχει καποιο eshop εντος ελλαδος? για λογους μη διαφημησης μπορεις να μου στειλεις και σε πμ καποιο καταστημα αυτο το λιπασμα που περιεγραψες νομιζω το χω δει να το δουλευουν γενικα αν δεν κανω λαθος,, που το βρισκω αραγε??
αυτα προς το παρον

στην περιπτωση που βαλω χαλικι απο πανω , το ανακατευω ολο με κομποστ και ειμαι ενταξυ και απο θρεπτικα !
αλλα οπως ειμαι θελω να το χω χυμα εαν γινεται..
αρχικα αφορα ενα 60λτ παλανταριουμ που θελω να φτιαξω, αλλα εαν το δω και μου κανει θα το εχω και για μελοντικα ενυδρεια .. αποφευγω για καποιο λογο που δεν εχω καταλαβει ουτε εγω , τα ετοιμα υποστρωματα.. το μονο θετικο τους στοιχειο για εμενα ειναι οτι δεν θελουν χαλικι απο πανω ., εαν καταφερω να φτιαξω κατι σε παρομοια μορφη , δεν υπαρχει καμια των περιπτοσεων να αγορασω ποτε ετοιματζιδικο υποστρωμα..
αυτα προς το παρον
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02466 seconds with 11 queries