Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 08-05-13, 20:40
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TRYFONAS K. Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω μιλησα για τα λυκοσκυλα τα καθαροαιμα γιατι για αυτα με ρωτησες..
οσο για την διασταυρωση...διασταυρωση ειναι δεν ξερεις τι θα βγει..+100

επισης για το παραδειγμα με το παγκ....αν το ζευγαρωσεις για να μην μαδαει......καλυτερα μην το παρεις καν..μιλαμε για διασταυρωση που θα τυχει..οχι που θα το κανεις επειδη θες εσυ..

Το καλυτερο ειναι να μην διασταυρονουμε σκυλια κ να μενουν καθαρα..οπως τα γεννησε η φυση!οπως δεν θελουμε διασταυρωμενα ψαρια στο ενυδρειο μας..(τουλαχιστον εγω,και γνωμη μου παντα+100)
φυσηκα και δεν θα διαταυρωσεις μονο και μονο για το μαδημα απο κει και περα μην ξεχναμε οτι απολαυμανουνε τετοια ποικιλια σε ρατσες επειδη καποιοι ηθελαν διαφορετικα χαρακτηρηστικα απο τα υπαρχοντα,και μιας και ειπαμε για τα γερμανικα ποιμενικα καθως ο ορος λυκοσκυλα ειναι εντελως λαθος να πω οτι εινια μια απο της ποιο εκφυλισμενες φυλες,ποια ρατσα ακριβως γεννηθηκε στην φυση?τελος παντων ας μην το παμε εκει απο που θελω να πω εινια πρωτον το να γραφεις
Σκυλιά που δε μαδάνε:

Σνάουζερ μίνι

Poodle
Ημίαιμο λυκόσκυλο
Γιορκσάιρ
Westie
Six Tzu

ειναι λαθος γιατι προτεπεις καποιον αρχαριο να παρει ημιαιμο ποιμενικο με αγνωστες συναιπειες και γιατι οπως ειπαμε απο μια διασταυρωση δεν ξερεις τι θα παρεις αρα μπορει να μαδαει και περρισοτερο
-------------------------
αααα τι ψαρια εχεις f0??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maxmike : 08-05-13 στις 20:40 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01539 seconds with 11 queries