Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #209  
Παλιά 09-11-14, 23:23
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή

τωρα τον λυπαμαι εγω ακομη πιο πολυ, το πιο ακραιο που εχω για να χωρίζω εγω τα ζωντανα ειναι το πλαστικο κλασικο διαχωριστικο , εκεινο τα καρεδακι

σε πιο ψιλό έχω για τους γονους για τιλαπιες αλλα σε μεγαλη εκδοση για να μην γινουν σνακ...

βεβαια αν το πλακωσεις σε τρυπες για να μπαινει νερο κτλ αν ειναι μικρες δεν θα εχεις καλη ροη εκροη , αν κανεις μεγαλυτερες μην ξεχνας τον παραγοντα οτι τα μικρα θα ειναι ΠΑΝΤΟΥ στο ενυδρειο σου...


μην ξεχασεις το φιλτρο σου , βαλε σφουγγαρακι , καλτσον , οτι να ναι για να μην τα βρεις στο σφουγγαρι σου μεσα στο βαρελακι! το μονο που μου έρχεται στο μυαλο σαν ευκολη λυση κ σχετικα οικονομικη ειναι να παρει πλαστικο πλεξιγκλας κ χωρισε το ενυδρειο στα 2/3 κ 1/3 αντιστοιχα... απλα βρες ενα μικρο φιλτρακι εσωτερικο κ αερα για τον μπαμπα...

επίσης δεν ξερω αν επιτρέπεται ή όχι αλλα θα το πω καλοπροαίρετα κ μην φαω κανενα μπαναρισμα απο διαχειριστές , βαλε καμια αγγελια στο xariseto.gr για μικρό ενυδρείο , εκει βρήκαν πολλά πραγματα αρκετος κόσμος , οχι μονο ενυδρειακα αλλα κ άλλα , κ οχι μονο πηραν αλλα έδωσαν..
ειναι καιροι δυσκολοι για ολους κ πρεπει να βοηθαμε ο ενας τον αλλο

το πλεξιγκλας ειναι διαφανες , δεν κοβει την ορατότητα στο ζωντανο , απο την αλλη αν θες να μην εχουν οπτικη επαφη υπαρχει κ σε γαλακτερο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι σε μαυρο δοχειο...

θα ναι σαν τιμωρία ο καημένος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01785 seconds with 11 queries