Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #190  
Παλιά 28-10-14, 13:21
leonidas87 Ο χρήστης leonidas87 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 381
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτην την λογικη πιστευω οτι κανεις λαθος.Δεν υπαρχει τελευταια αλλαγη (ετσι πιστευω),οσο ζουν αλλαζουν.Αργα,πολυ αργα.αλλα αλλαζουν.
Επιλεον δεν ειναι οι ιδιες οι συνθηκες,γιατι εχεις και την αλλη θηλυκια επιπλεον.

Μακαρι να κανω εγω λαθος,θα δειξει
Οταν λέω ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ αλλαγή εννοώ αυτήν που έκανε μετά απο όλες τις υπόλοιπες... Η πιο πρόσφατη!!Μπορει να κάνει άλλες 10000....Οταν έκανε αυτήν(πιο πρόσφατη)την αλλαγή ο αρσενικος δε τη πείραξε...γιατί να την πειράξει στην επόμενη;;;

Βασίλη η δεν καταλαβαίνω κάτι εγώ η εσύ

Τώρα για τις συνθήκες έχεις δίκιο αλλά ίσως έπρεπε να σας δώσω την εικόνα του ενυδρειου...όταν είπα πως πρέπει να υπάρχουν στο ενυδρειου 1m 3f δε το είπα τυχαία...στο Γερμανικό forum που έψαχνα ήταν αποδεκτό από όλους ότι αυτός ήταν ο αριθμός για ευημερία κ ισορροπία των επιθέσεων του αρσενικού.Βεβαια μιλούσαν κ για ενυδρειου 120l με μήκος 1m κάτι που εγώ δεν έχω.
Η εικόνα του ενυδρειου τώρα..από τότε που μπήκαν μαζί η θηλυκια έχει βρει μια κρυψωνα,βγαίνει ελάχιστα έξω προφανώς για φαγητό(τώρα δεν βγαίνει κ καθόλου αλλά μάλλον κάτι ετοιμάζει),ο αρσενικος σουλαντσαρει σε όλα τα μήκη κ πλατοι του ενυδρειου.Αυτο που κάνουν τα θηλυκια είναι να έχουν μια κρυψωνα το καθένα τους...ελέγχουν την κρυψωνα τους αλλά μέχρι εκεί.Το προβλήματα που μπορούν να έχουν είναι μόνο από τις επιθέσεις ζευγαρωματος του αρσενικού.Πιστευω πως κ η μπλε θα βρει την κρυψωνα της στο ενυδρειο κ δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01613 seconds with 11 queries