Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 20-10-12, 17:50
Το avatar του χρήστη zipo
zipo Ο χρήστης zipo δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
Μηνύματα: 1.206
Προεπιλογή

Δεν είναι καλό να αναλώνεστε σε προσωπικές διαμάχες.Ειδικά εσείς (Χρήστο,Πάνο) που διατρανώνετε τη θέση σας ως εμπνευστές και οργανωτές στο θέμα του συλλόγου.Έπρεπε να απαντήσω παραπάνω,αφού δέχτηκα προσωπικές επιθέσεις.Για αυτό έγραψα να πούμε τα προσωπικά με π.μ..

Πάνο,πού θέλεις να αναφέρουμε το όνομά σου?Πες μου και θα το βάλουμε.
Δεν έχει σημασία ποιός κάνει την προσπάθεια.Πρέπει να γίνει συλλογική.
Τί σημασία έχει που είμαι μοντ στο aqua4fun?Εύχομαι να βρεθούμε όλα τα φόρα μαζί,αυτό επιδιώκω σε τόσα ποστ.Θέλω να είναι και τα μέλη του GAB και του AΖ και όλοι μας.Γι' αυτό έχω γράψει όλα τα παραπάνω ποστ.Απλά για να μπορέσουν να έχουν όλοι ίσες ευκαιρίες να παρευρεθούν στη συζήτηση.Αυτό δε θέλουμε?Τα τελευταία που γράφεις αφορούν προσωπικές κόντρες και δεν ενδιαφέρουν κανέναν.Ίσα-ίσα,επιβεβαιώνουν όσα έχω πει παραπάνω.

Απευθύνθηκα στο Χρήστο,γιατί με τη δική του οπτική διαφώνησα.Δεν υπονόησα ότι καθοδηγεί κανέναν σε καμία περίπτωση.Χρήστο,εσύ δε δίστασες να ισχυριστείς κάτι τέτοιο και με λυπεί πολύ αυτό,πέρα από το ότι με προσβάλει.Αφορά άμεσα προσωπική επίθεση και πάλι δεν ταιριάζει στο παρόν θέμα και πάλι επιβεβαιώνει τους παραπάνω ισχυρισμούς μου.

Ας ξεπεράσουμε τα προσωπικά ρε παιδιά.Ας μη διαφωνούμε για μια παλιοημερομηνία.Πρέπει να εκτιμήσουμε την προσπάθεια που πάει να γίνει και να μην κολλάμε στις έχθρες του παρελθόντος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01987 seconds with 11 queries