Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 04-04-13, 21:44
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ έχω τόσα πολλά, που θα δεσπόσω στο θέμα γι αυτό προς το παρόν σας ξαναδείχνω την σκυλίτσα μου

δεν έχω αλλά είμαι μεγάλη θαυμάστρια των γκέκος κυρίως των λέοπαρντ αλλά και αυτό το κρέστεντ της φωτό είναι πανέμορφο.
επίσης θα θελα να μας έλεγες για τα φίδια, πως είναι η συμπεριφορά τους και αν έχουν αλληλεπίδραση με τον κάτοχό τους.
η συμπεριφορα του καθε φιδιου επηρεαζεται ποιο πολυ απο το ειδος του φιδιου και φυσικα απο τον χαρακτηρα του..για παραδειγμα οι βασιλικοι πυθωνες που παρουσιασα ειναι ενα πολυ ηρεμο ειδος που τρομαζει σχετικα ευκολα γι αυτο και θελει ευγενικο χειρισμο και σε γενικες γραμμες ειναι ενα απο τα πιο δεκτικα σε χειρισμο φιδια...
οταν εννοεις αλληλεπιδραση εννοεις αν μπορω να τα χειριστω και αν καταλαβουν οτι εγω ειμαι και καλα το αφεντικο τους γιατι τα ταιζω?
αν εννοεις αυτο οχι δεν καταλαβαινουν οτι εγω τα ταιζω αρα και ειμαι και το αφεντικο τους και ο χειρισμος γινεται δυο με τρεις φορες την εβδομαδα για ενα τεταρτο την φορα και αυτο για να ειναι εξοικιωμενα με την ανθρωπινη επαφη

στο αλλο φιδι θα μπουν και αλλες πληροφοριες καθως αν και πυθωνας και το αλλο ειναι διαφορετικο ειδος
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Axaxaxa...όπως βλέπεις ΟΛΟΙ ΜΑΣ το καταλάβαμε!!!!
χα0χα0χα0χα0χ0αχ0χα0χα0 δεν πειραζει βρε,πλακα κανω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eimaste aR21rwstoi : 04-04-13 στις 21:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01555 seconds with 11 queries