Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #118  
Παλιά 03-09-15, 11:49
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Δεν εχω διαβασει το θεμα σου,οποτε οσα θα σου πω,μπορει να εχουν ειπωθεί και από αλλους φιλους,οποτε πετα το σχολιο.

Όταν ειδα τις φωτο,ειπα να ένα ομορφο κλασσικο ,βιοτοπικο αφρικανικο ενυδρειο,αλλα εχουν γραφτει 4 σελιδες ,και είναι ακομα αδειο?Πηγα στην πρωτη σελιδα να δω αν εχεις ψαρια.Ειδα και το βιντεο,και τοτε καταλαβα ότι εχεις ψαρια μεσα.

Η γνωμη μου είναι,η να αλλαξεις διαταξη στησίματος στις πετρες,με τα κλασσικα βουναλάκια ,αριστερα δεξια,και στο κεντρο ολιγον αλανα,η να μας πει ο Κλεο αν υπαρχει μπουνα,ου της αρεσει να κολυμπα,αν ηταν σαρκοφαγα ,ειχα πολλες προτασεις.Γιατι ετσι το επανω μερος του ενυδρείου σου είναι αχρηστα κενο.Μονο όταν θα τρωνε ανεβαινουν επανω.

Μετα το σχολειομου ξανα κοιτα αντικειμενικα αυτά που λεω,και θα το δεις και εσυ νομιζω.

Και κατι άλλο.

Ειδικα στην αφρικη,που τα χρωματα των ψαριων είναι το παν,ο πλε φωτισμος,και γενικα οεγχρωμος φωτισμος,αλλιωνει ολη την μαγεια των χρωματων.Το καλυτερο είναι,ζεστο λευκο,αποτυπωνει σχεδόν την πραγματικοτητα,λεω σχεδόν,γιατι η πραγματικοτητα φαινεται μονο όταν πλαγιως αντανακλα ο ηλιος.

Επισης η καφε αλγη που εχεις(αν και μου αρεσει) είναι από τον μλε φωτισμο

Βεβαια ότι αρεσει σεσενα να κανεις,απλα εγω ειπα την αποψιμου,για να υπαρχει.
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries