Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 23-02-12, 11:44
Το avatar του χρήστη vaggstef
vaggstef Ο χρήστης vaggstef δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-09-2011
Περιοχή: ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Μηνύματα: 221
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ αρχικά για την συμπαράσταση, και για τις πολύτιμες ιδέες. ευχαριστώ πολύ φίλε μου Γιώργο Κ. για το πρότυπο που μου έδειξες, και όλους σας για τις ιδέες σας. Πραγματικά υπάρχουν πάρα πολλά που μπορείς να κάνεις και το ποιο δύσκολο κομμάτι είναι να επιλέξεις ποια από αυτό να υλοποιήσεις σε πρακτικό αλλά και σε θεωρητικό κομμάτι..φίλε μου δελτα66 θέλω να υλοποιήσω κάτι το οποίο να μπορεί να υλοποιηθεί και θεωρητικά όπως αυτό με το alarm απομακρυσμένη επικοινωνία με το ενυδρείο και σίγουρα για αυτόματη αναπλήρωση νερού, είναι τα 2 στάνταρ που θα περιεχέι η εργασία..βρίσκομαι σε φάση δημιουργίας του τίτλου της εργασίας μου και μια μικρή περίληψη της , έτσι ώστε να πάρω την έγκριση της από τον καθηγητή μου.. Σας ευχαριστώ πολύ και θα είμαστε σε επικοινωνία για το στάδιο που βρισκόμαστε!! (πιστεύω όλα να πάνε καλά και να εγκριθεί )
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas_original Εμφάνιση μηνυμάτων
BORKED
με εντυπωσίασε μπορώ να πω¨, άλλα φαίνεται πολύ δύσκολο για να υλοποιηθεί, λογικά χρειάζεται πολύ κάλο και ψαγμένο προγραμματισμό από πίσω για να γίνει το θεωρητικό μέρος και δεν ξέρω αν είμαι σε θέση να αντεπεξέλθω σε αυτό

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggstef : 23-02-12 στις 11:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01574 seconds with 11 queries