Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 08-03-12, 18:16
Το avatar του χρήστη Psytrancer
Psytrancer Ο χρήστης Psytrancer δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-12-2008
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 154
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas_original Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενας ιδιοκτητης 100τ.μ.+ Fishroom σου λεει οτι τα σπας και το πας μια χαρα!!!!!
Εσυ monsterfishkeeper Εγω littlefishkeeper! Ευχαριστω φιλε Κωστα....Εχω καιρο να δω την πισινα σου! θα ψαξω αργοτερα τωρα που σε ειδα κ το θυμηθηκα να της ξαναριξω ενα βλεφαρο....... Ωραια φαση!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από genecr Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο φίλε μου για το όλο εγχείρημα.
Καλή συνέχεια με τις εργασίες και φυσικά να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις για να παίρνεις εσύ κουράγιο και εμείς λίγο μάτι…
Ευχαριστω φιλε μου....ματι θα παρουμε σε καμια βδομαδα ολοι μαζι που θα βγαλω φωτο απο την οποια εξελιξη του....προς το παρων πασπατευω το treescape κ το 18λιτρο....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Να βγαζεις τα εξοδα του χομπι σου χωρις να μπλεξεις με το εμποριο, ειναι μια ανετη ψυχολογικα διαδικασια.
Ετσι θα παραμεινει χομπι σου και μαλιστα θα αναβαθμιστει.
2) Κανε πρωτα τα σχεδια σου και τη μελετη σου, κανε και καμια συζητηση εδω και θα ερθουν ιδεες.
3)Το πιο σημαντικο για μενα ειναι να μπορει καποιος να εχει δωρεαν ή τουλαχοστον οικονομικη πηγη ηλεκτρικης ενεργειας και προσβαση σε καθαρο νερο.
1) Στα λογια μου ερχεσαι....
2) Απο ιδεες αλλο τιποτα! το θεμα ειναι τι ειναι υλοποιησιμο κ λειτουργικο...αυτα ψαχνω κυριως...
3) Οπως το ειπες.....η καταναλωση κυριως ειναι ενα βαρβατο θεμα....εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι θα μπορει να σηκωσει αυτο το φωτοβολταϊκο που εχουμε στα σκαρια.....

Οταν παω σπιτι του θα βγαλω κ καμια φωτο το δικο του να το δειτε κ εσεις...


Παω τωρα για αλλαγες στο ριο κ στο 96αρι! Καλη μου συνεχεια!

(κ σε εσας παντα!)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01525 seconds with 11 queries