Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #122  
Παλιά 28-05-10, 23:20
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Διαβαζω το ποστ του Αποστολη και λεει να μην βγαλω τις τριανταφυλλιες και λεω....οκ δεν τις βγαζω.....

Ο πουριτανος λεει να βγουν οποταν προβληματισμενος εγω λεω...χμμμμ..οκ.... θα βγουν.....

Γραφει ο in the pond....διαφωνω να μην βγουν κλπ...κλπ...

Οποταν αυτο που μου μενει να κανω ειναι να παρω το G3 και να αρχισω να καθαριζω πρωτα τους πιο πανω και κατοπιν να βαλω το οπλο στον κροταφο του Γιαννου και να τον ρωτησω με τον πιο κομψο τροπο: "ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΩ ΡΕΕΕΕ?? Ή ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΓΑΛΩ????????????"

Περα απο την πλακα οι τριανταφυλλιες δεν θα βγουν γιατι θα συμφωνησω με τον in the pond οτι οι τριανταφυλλιες που ειναι γυρω απο την προεκταση ειναι διαφορων χρωματων και πιστευω θα δινει μια ωραια εικονα οταν θα τελειωσει η κατασκευη.
Να πω την αληθεια θα τις εβγαζα γιατι ειχα κατι αλλο στο μυαλο μου και θα τις εβγαζα με βαρια καρδια βεβαια αλλα η απαντηση και ειδικα το υφος της απαντησης του Αποστολη οφειλω να ομολογησω με επηρεασε πολυ .

Αποστολη διακρινω να εχεις μια ιδιαιτερη αδυναμια στις τριανταφυλλιες ή κανω λαθος?????

Οπως και να'χει επειδη αλλα ειχα στο μυαλο μου, ακομα και ετσι κανενα προβλημα προχωραμε κανονικα με τις τριανταφυλλιες πρωτο τραπεζι πιστα
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01479 seconds with 11 queries