Θέμα: The Black Malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 05-07-07, 08:34
Το avatar του χρήστη GeFior
GeFior Ο χρήστης GeFior δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2007
Περιοχή: ΚΩΣ
Μηνύματα: 126
Προεπιλογή The Black Malawi - Ερωτησεις

Μια και δεν εχω παρει καμια απαντηση μετα απο 400 κοντα επισκεψεις στις δυο ερωτησεις μου, εχω να κανω καποιες αλλες πιο ευκολες.
http://users.otenet.gr/~gefior/evasion/evas_0.jpg
α)Εαν και οσοι θεωρειτε οτι το ενυδρειο του Σικαγου ειναι το πιο πιστο αντιγραφο δηλ. με αριστα το δεκα παιρνει δεκα, τηρουμενων των αναλογιων,
ποσο βαζετε στο δικο μου; Και αυτο για να εχω ενα μετρο συγκρισης.
β)Θεωρειτε οτι αν βαλω πετρες στη μεση θα γινει πιο πιστο αντιγραφο η αν του αυξησω λιγο ακομη το υψος στα ακρα η σ'ενα απο τα δυο ακρα;
γ)Οποιαδηποτε αλλη βελτιωση.
δ)Επειδη οι εδω πετσοπαδες εχουν μια δυσκολια να μου προμηθευσουν ενα κοπαδακι (1m+3f) P. Saulosi που θελω ακομη ριχνοντας το φταιξιμο
στους αθηναιους προμηθευτες.
Υπαρχει περιπτωση να βρω-αγορασω αυτο το ειδος η πραγματι υπαρχει ελλειψη; (προς τους επαγγελματιες αφορα η ερωτηση περισσοτερο)
Το πραγμα επιγει λιγο γιατι αν μεγαλωσουν τα υπαρχοντα ειδη και πιο πολυ τα C. afra, θα κανουν τη ζωη δυσκολη στα νεοεισερχομενα saulosi.
Εννοειται οτι ο αριθμος των υπαρχοντων labido θα μειωθει (επιστραφουν) κατα τρια, το ενα ειναι υβριδιο.
Επειδη δεν θελω να πεσω θυμα ξανα, πιστευω οτι μεσω φορουμ θα γινει μια εντιμη συναλλαγη.
Υπαρχει και η αλλη περιπτωση να ερχεται καποιος στη Κω για διακοπες και να τυχει να εχει saulosi η socolofi, ωραια που θ'αταν.
ε)Δεν ξερω δεν απαντω.
Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων.
__________________
You might wake up one day and realise that you lost a stone while you were too busy searching for diamonds...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01535 seconds with 11 queries